Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Tepalų Keitimas - Greitas Alyvos Keitimas Vilniuje | PRO
0 30 EUR

Tepalų keitimas Vilniuje. Visų markių automobiliams.

Ekspoatuojant šiuolaikinį automobilį su netinkamai parinkta, technologiškai pasenusią ar neaiškios kilmės alyva sparčiai dėvimas bei gadinamas automobilio variklis. Jei tepalų keitimas Jūsų automobiliui bus atliekamas reguliariai numatytu laiku (kvalifikuoti meistrai tai atlieka tik per pusvalandį), tikėtina, artimiausiais metais, o gal ir niekada neprireiks brangaus ir ilgai užtrunkančio variklio ar net kapitalinio variklio remonto.


Autoservisuose Proservisai tepalų keitimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje atliekamas parenkant tinkamą kokybišką alyvą visoms automobilių markėms. Be to, pas mus visi automobiliai registruojami tik į laisvas vietas, todėl tepalų keitimas Jūsų automobiliui bus atliekamas tuoj pat Jums pristačius automobilį į mūsų autoservisą. Kadangi labai branginame savo reputaciją, klientus stengiamės aptarnauti greitai, kokybiškai už teisingą kainą.


Automobilių remontui naudojame tik kokybiškas detales, o remontą atlieka tik tie meistrai, kurie turi sukaupė ilgametę patirtį bei profesines žinias, remontuojant kokrečius automobilių mazgus. Ne išimtis ir alyvos keitimas. Tepalų keitimas mūsų autoservisuose atliekamas tik pagal automobilių gamintojų rekomendacijas. Taigi, būkite tikri, su mumis Jūsų automobilis važiuos ilgiau. Registruokitės alyvos keitimui ir įsitikinikite tuo patys.


Greitas tepalų keitimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.


Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, turintiems sąskaitą su antspaudu "Proservisai klientas", paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.

Tepalu keitimas - Proservisai - +370 683 24223

Tepalų keitimas, kodėl verta rinktis kokybišką alyvą?

Sena arba ridai nepakankamai atspari alyva reikalauja didesnių kuro sąnaudų, o šaltuoju metų laiku dėl tirštėjimo apsunkina užvedimą. Juk iki pusės variklio nusidėvėjimo atsiranda per pirmąsias 60-80 sekundžių po užvedimo, kai motoras dar būna šaltas ir klampios alyvos srovė dar nebūna pasiekusi visų numatytų tepimo taškų.


Be to, pigesnes žaliavas ir priedus naudojančių gamintojų ar garsių gamintojų pigesnių serijų alyva nėra pakankamai tvari, ji labiau paveiki drėgmei, sieros, fosforo junginiams (suodžiams) ir dėl teršalų kiekio greičiau sensta, tapdama dar mažiau atspari temperatūros kaitai. Vairuotojai dažnai nežino ar neatsižvelgia į tai, kad tepalų keitimo intervalas matuojamas ne tik tūkstančiais kilometrų, bet ir laiko matais.


Tepalų keitimas pagal variklių gamintojų rekomendacijas turi būti aliekmas, kas 12 - 24 mėn. Be to, visi automobilių gamintojai primygtinai ragina atsižvelgti į eksploatavimo sąlygas. Tai turi didelės įtakos ar tepalų keitimas gali būti atliekamas rečiau, ar vis gi tai reiktų daryti dažniau.


Tipiško Lietuvoje eksploatuojamo variklio darbo sąlygos yra sunkios (apie ką ne visi vairuotojai susimąsto), ypač miestuose. Važiuojant trumpu atstumu, nespėjama įkaitinti tepimo sistema, pakankamai greitai dulkėmis ir kietosiomis dalelėmis užteršiami oro, išmetimo sistemų filtrai. Ilgai trunkantis sezonas, kai dėl dienos ir nakties temperatūrų skirtumo pritraukiama drėgmė (kondensatas) nepadeda alyvai išlikti kokybiškai.


Kondensatą puikiai galite pamatyti ir rytais išstumiamą iš priekyje važiuojančių automobilių išmetimo bakelių. Drėgmė variklio viduje greitai neutralizuoja alyvoje esančius stabilizatorius, ploviklius, koroziją, putojimą mažinančius priedus. Vietoje jų generuodama rūgštis, kitus metalus, gumas, polimerus koroduojančius cheminius junginius.


Tokių Baltijos šalių klimato sąlygų negalime lyginti su Italijos, Prancūzijos, Vokietijos „idealiomis“ sąlygomis, kur ir vidutinis važiavimo atstumas yra ženkliai didesnis. Todėl, variklio alyva yra dažniau pakankamai įkaitinta, tokiu būdu pilnai garinamos susikaupusios vandens molekulės.

Kaip priversti variklį tarnauti ilgiau?

Geriausia rekomendacija norint išsaugoti taip trokštamus vairuotojų po kapotu tūnančius „arklius“ (nepamirštant purkštukų švaros, turbinų pralaidumo, DPF filtrų sklandaus savaiminio išsivalymo), yra naudoti moderniausias pilnai sintetines patikimo gamintojo alyvas, įsigytas iš patikimų rankų (rinkoje nemažai nustatoma tepalų padirbimo atvejų).


Taip pat, akcentuotina, kad tepalų keitimas turi būti atliekamas ne rečiau kaip kas 12 mėnesių. Tuo vadovaudamiesi, būsite ramesni, kad varikliui visuomet pakaks galios aplenkus vilkiką sugrįžti į savo eismo juostą. Negana to, veikiausiai sutaupysite ne vieną turbiną, purkštuką, grandinę, riebokšlį, alsuoklį, kitų komponentų keitimą ar remontą. Tepalų keitimas - ženkliai pigesnė eksploatacija!

Tepalų keitimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. ENEOS - Alyva NR. 1.

Baltijos šalių vairuotojai, vertinantys japonišką kokybę, teigiamai įvertina ir kokybės sistemų tėvonijoje Japonijoje gaminamą ir ten absoliutaus lyderio pozicijas užimančią JX NIPPON (ENEOS) produkciją. Ji neabejotinai yra Nr.1 alyva Japonijoje (virš 45% rinkos).


ENEOS yra lyderiai, kaip ir daugelis kitų japonų prekių ženklų tokių kaip TOYOTA, DENSO, AISIN, BRIDGESTONE, SONY, PANASONIC, OLYMPUS, OMRON, NIKON, CANON, PIONEER, SANYO, YAMAHA savo srityse. Jau daugiau nei 60 metų „JX Nippon" kompanija bendradarbiauja su japonų ir korėjiečių automobilių gamintojais, kurdama jų gamyklų poreikius atitinkančius produktus. Tarp jų ENEOS variklines ir automatinių pavarų dėžių alyvas jau gamykliniam (OE) užpylimui naudojančių kompanijų yra Toyota, Honda, Hitashi, Hyundai-Kia, Mercedes, Nissan, VW, Fiat, Subaru, Suzuki, Isuzu, Aisin, Yamaha ir kiti automobilių, motociklų, katerių, sunkiosios technikos gamintojai.


Pavyzdžiui, „Honda" kartu su „JX Nippon" sukurtą ir pastarosios gaminamą alyvą pila į 65 proc. visų savo gaminamų auto, moto ir vandens variklių. O „Toyota" surinkimo gamykloms ir garantinio aptarnavimo reikmėms ji patiekia virš 80 000 tonų alyvos per metus.


Europos automobilių parkams puikiausiai tinkančios ENEOS alyvos jau eilę metų yra aprobuotos ir mūsų žemyne populiariausių gamintojų: BMW, Mercedes, Volkswagen, Porsche, GM, Ford, Renault, Volvo, MAN, DAF.


Aukšta ENEOS variklinės alyvos kokybė yra vienas svarbiausių jos populiarumą lemiančių veiksnių. Išskirtiniu ENEOS produkcijos privalumus lemia naudojama patentuota sintetinė alyvos bazė „W BASE" ir tik šios kompanijos naudojami „ZP“ priedai.

ENEOS tepalų išskirtinumas.

Orientacija į efektyvumą, savybių optimalų balansą, variklio ir išmetimo taršos mažinimą ENEOS variklinės alyvos gamybos metu yra ne mažiau svarbūs veiksniai, lemiantis pelnytą šių tepalų populiarumą.


Be to, Japonijoje galioja gerokai griežtesni automobilių taršos reikalavimai nei Europoje ar Amerikoje, todėl ši alyvaekologijos požiūriu viršija naujausius europinius standartus. Japonijos ILSAC, JASO alyvų sertifikavimo standartai taip pat griežtesni už Europos ACEA ar Amerikos API standartus.


ENEOS alyvos gamybos metu nuolat ieškoma technologinių sprendimų, kurie prisidėtų prie mažesnių automobilių degalų sąnaudų, neaukojant automobilio komponentų, tokių kaip motoro, aušinimo, transmisijų, kitų sistemų apsaugos.


Jei vis tik nusprendėte atidėti tepalų keitimą, nepamirškite bent patikrinti, ką rodo tepalų matuoklis, galbūt alyvos reikia papildyti iki maksimalaus leistino lygio. Ypač naudodami pigesnes (tik dalinai sintetines) alyvas turite tikrinti dar dažniau, nes tokios alyvos greičiau tampa skystesnės, daugiau prasiskverbia į degimo kamerą ir sudega.


Kiekviena diena, važiuojant su nepakankamu alyvos slėgiu, variklį veda į pražūtį. Taigi, atvykite pas mus ir įsitikinkite ar tepalų keitimas Jums atliekamas laiku.


Skubus kokybiškų ENEOS tepalų keitimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Tepalų parinkimas pagal automobilio markę, modelį. Registruokitės ir gaukite nuolaidą ENEOS tepalams.

Tepalų keitimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje šių markių automobiliams:

Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien teplaų keitimas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.

Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.

Tepalu keitimas - Proservisai - +370 683 24223


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinius žodžius: Tepalų keitimas arba Alyvos keitimas + atitinkamas miestas, kuriame ieškote tepalų keitimo paslaugos. Pvz.: Tepalų keitimas Vilniuje. Alternatyvių servisų, kurie atlieka tepalų keitimą, pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.


Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu. Atvykite tepalų keitimui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.

 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook, puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie tepalų keitimą, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 87
Šiuo metu remontuojame 345 klientų automobilius.