Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Variklio grandinės keitimas – Vilnius

Ar Jūs esate paprastas vairuotojas, kuris visiškai nieko neišmano apie automobilius? O gal Jūs esate profesionalus vairuotojas, kuris turi ir mechanikos žinių? Visiškai nesvarbu koks Jūsų santykis su automobiliu. Tikrai visi iki vieno pripažins, kad bene svarbiausia automobilio dalis - variklis. O variklio remontas būna vienas iš sudėtingiausių ir brangiausių. Variklis turi daug sudedamųjų dalių ir viena iš jų - grandinės. Kai grandinė savo funkcijos tinkamai nebeatlieka, autoservisų tinklas Proservisai, gali padėti lengvai ir greitai atlikti remontą, kuris vadinasi - variklio grandinės keitimas.

Kodėl variklio grandinės keitimas – autoservisų tinkle Proservisai?

Proservisai - platus autoservisų tinklas, kuriam svarbiausia - kokybė ir laimingas klientas. Todėl mūsų servisuose dirba tik apmokyti specialistai, kurie gali atlikti labai įvairius darbus. Pradedant paprastu tepalų keitimu, padangų pakeitimu ir baigiant tokiais sudėtingais darbais, kaip - variklio grandinės keitimas. Vilnius turi ne vieną autoservisą, priklausantį Proservisai, todėl galėsime pasiūlyti servisą atitinkantį Jūsų poreikius.

Pavyzdžiui, Jums aktualu servisas šalia namų? O gal svarbiausias remonto greitis? Atsižvelgsime į Jūsų norus ir pasiūlysime servisą, kuris labiausiai tiks būtent Jums. Būtinai suderinsime su Jumis visą remonto eigą, prieš pradėdami dirbti su Jūsų automobiliu, todėl tiksliai žinosite, už ką mokate. Neliks klausimų kodėl paslaugos - variklio grandinės keitimas - kaina per brangi/pigi/neaiški ir pan. Mūsų viena iš vertybių - skaidrumas. Skaidrumas visame kame. Tiek kalbant apie remontų kokybę, tiek kalbant apie kainas.

Variklio grandinės keitimas: kokie ženklai?

O kas Jums gali pasufleruoti apie tai, kad Jūsų automobiliui gali būti reikalingas variklio grandinės keitimas? Visų pirma, nors tai ir labai sudėtingas, pakankami brangus remontas. Tačiau viena laimė, kad jis nėra atliekamas itin dažnai. Siūloma diržą keisti reguliariai maždaug kas 200 tūkst. km. Tačiau būtina įsidėmėti, kad laiku neatliktas variklio grandinės keitimas, gali sukelti labai rimtas ir liūdnas pasekmes. Jis gali nutrūkti, o tai gali nutikti, pavyzdžiui, važiuojant autostradoje... Toliau plėstis tikriausiai net nebereikia, nes liūdną vaizdą mintyse galite nusipiešti patys...

Taigi nedelsiant ieškokite informacijos apie tai, kur galimas variklio grandinės keitimas Klaipėdoje, jeigu padidėjo automobilio degalų sąnaudos, išgirdote keistą, neįprastą triukšmą, arba darosi labai sunku automobilį užvesti. Padarysime variklio diagnostiką ir taip išsiaškinisme, kur šuo pakastas. O gal problema bus visai ne variklyje? Tačiau tai išsiaiškinti gali tik profesionalūs meistrai. Todėl tokių siunčiamų automobilio ženklų - niekada neignoruokite. Geriau išsiaiškinti ir būti ramiems, nei kaskart kelyje rizikuoti.

Variklio grandinės keitimas: faktai

Sudėkime visus taškus ant i. Kas yra svarbiausia, kalbant apie variklio grandines? Pirmas faktas - alyva. Naudokite tik kokybiškus tepalus ir reguliariai juos keiskite. Čia vienas iš tų atvejų, kai paprastumas daro stebuklus. Antras faktas kaip blynas - reguliari automobilio patikra servise. Tai padės ne tik išvengti tokio remonto, kaip variklio grandinės keitimas, bet gali užkirsti kelią ir kitiems labai rimtiems bei pavojingiems gedimams. Na ir trečias faktas - rinkitės tik patikimą servisą. Blogai atlikti remonto darbai gali pareikalauti dvigubai daugiau išlaidų ir laiko. O blogai atliktas variklio grandinės keitimas - gali nuvesti Jus net iki naujo automobilio paieškų...

O kaip paprastam vairuotojui žinoti, kad jo pasirinktas servisas yra patikimas? Tą padaryti galime padėti mes - autoservisų tinklas Proservisai. Visuose servisuose naudojame profesionalią ir modernią įrangą, dirba kompetentingi ir malonūs mechanikai, bei visiems remonto darbams suteikiame garantiją. Savo "sąskaitoje" turime daugiau kaip 67 195 laimingų ir mus rekomenduoti galinčių klientų, daugiau 71 servisų. Norite pakliūti į laimingųjų sąrašą? Skambinkite, registruokite savo automobilį ir pamatysite, kad gera kokybė už sąžiningą kainą – įmanoma. 

 

 

 

Šiuo metu remontuojame 333 klientų automobilius.