Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

ABS remontas Vilniuje - Proservisai

ABS Remontas – darbas, kuris tampa būtinybe vairuotojui, kuris pastebėjo ABS sistemos gedimus. Net patys geriausi, žinomiausių prekinių ženklų automobiliai, kurie surenkami geriausių šios srities specialistų, anksčiau ar vėliau dėl eksploatacijos nusidėvi. Ne išimtis yra ir ABS sistema, todėl tokiam automobiliui tampa reikalingas ABS remontas. ABS remontas kaip ir kiti automobilyje su elektronika susiję darbai reikalauja profesionalumo, kruopštumo bei ekspertinių žinių. Patikėkite savo automobilį, skubiai, nebrangiai, tačiau kompetentingai ABS remontą atlikti galinčiam kvalifikuotų autoservisų tinklui Proservisai. Greitas ir savalaikis ABS remontas Viilniuje atliekamas naudojant patikimas technologijas, dalis ir eksploatacines medžiagas, specializuotas autoservisų meistrų žinias. Su kiekvienu klientu asmeniškai aptariame ABS remonto eigą bei kainą, todėl Jūs visada būsite tikri, kad padarėme tuos darbus ir už tokią kainą, kurią pažadėjome!

ABS remontas Vilniuje - Proservisai - +370 683 24223

ABS remontas - kainos.

ABS remontas Vilniuje be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.

Techninis advokatas.

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu "UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas.

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą pažymėtų antspaudu "Proservisų klientas" ir ją pasirašytų. Tokia sąskaita Jums užtikrina nemokamą Techninio advokato paslaugą.

ABS blokų remontas. Greitai už teisingą kainą!

Viena iš dažniausiai Proservisų meistrų atliekamų šios srities remonto darbų yra ABS blokų remontas ir diagnostika. Mūsų tinkle ABS blokų remontas daromas, atsižvelgiant į gamintojų nurodymus ir geriausių ekspertų rekomendacijas. ABS remontas atliekamas laikantis visų saugos taisyklių ir priimtų standartų. Kokybiški ABS blokų remontas, diagnostika įmanomi tik pasitelkus reikiamą įrangą. Taigi, primename, kad Proservisuose dirbantys ekspertai disponuoja visa reikalinga įranga bei žiniomis, kurios leidžia ABS remonto darbus atlikti per minimalų laiką, už teisingą kainą.

Jei jūsų automobilio prietaisų skydelyje šviečia lemputė ABS ir diagnozuojant paaiškėjo, kad ABS davikliai ir instaliacija tinkami, greičiausiai "kaltas" bus ABS blokas, todėl reikalingas profesionalus ABS blokų remontas. Kokybiški ABS blokų remontas ir diagnostika, taip kaip ir daugelis kitų automobilio remonto darbų padeda išlaikyti nepriekaištingą techninę Jūsų automobilio būklę. Norėdami gauti maksimalią naudą, jums tiesiog reikia apsilankyti autoservisų tinkle Proservisai ir patikėti savo automobilį kvalifikuotam remontui. Mūsų specialistai suremontuos ABS sistemos gedimus per kelias dienas (valandas), nes tik mūsų tinkle Jūs galite būti tikri, kad aptarnaujami patys pirmieji.

ABS sistema. Kaip ji veikia?

Daugumoje šiuolaikinių automobilių yra įdiegta ABS sistema. Jos užduotis yra neduoti užsiblokuoti ratams staigiai stabdant transporto priemonę, tuo pačiu išvengti galimo slydimo. Ant ABS bazės yra išrasta daug saugumo sistemų tokių kaip ESP, TSC, VSA. Elektroninė, hidraulinė šių sistemų dalys dažniausiai sujungti į vieną ABS bloką. Pagrindinė ABS sistemos gedimo priežastis visgi ciklai „šildymas – šaldymas“.

Labai dažnai nuo nelaimių gelbsti patikimi ir efektyvūs stabdžiai. Svarbu kaip galima greičiau sustabdyti įsibėgėjusį automobilį. Tačiau stabdymas vyksta ne taip, kaip mes norėtume. Jeigu padangos sukibimo su kelio paviršiumi koeficientas nepakankamas, ratas pradeda slysti arba užsiblokuoja (sustoja) ir stabdymo kelias gerokai pailgėja. Dabar yra sukurtos stabdžių antiblokavimo sistemos (ABS), kurios padeda trumpinti stabdymo kelią. ABS automatiškai reguliuoja slėgį stabdžių sistemoje, neleidžia stabdomiems ratams blokuotis, slysti. Sistemos jutikliai perduoda informaciją elektroniniam stabdžių valdymo blokui (ABS blokas) apie ratų sukimosi greitį, automobilio lėtėjimą, slėgį stabdžių sistemoje, kt. Elektroninis stabdžių valdymo blokas (ABS Blokas), iš jutiklių gavęs informaciją, ją apdoroja ir siunčia komandas stabdžių valdymo mechanizmams. Valdymo mechanizmai, gavę komandas, sumažina, padidina arba palaiko vienodą slėgį stabdžių sistemoje.

Dabartiniuose automobiliuose montuojamos dar tobulesnės ABS sistemos. Vairuotojas, spausdamas stabdžio pedalą, nebesudaro slėgio sistemoje, tik perduoda laidais signalą elektroniniam stabdžių valdymo blokui (ABS blokas). Šis turėdamas duomenis apie automobilio greitį, apkrovą, kt., apskaičiuoja reikiamą stabdymo jėgą kiekvienam ratui atskirai. Po to elektroninis stabdžių valdymo blokas (ABS blokas) vykdomiesiems mechanizmams - hidrauliniam mazgui ir ratų darbiniams cilindrams įsako pradėti stabdyti. Ši sistema padeda ištaisyti vairuotojo klaidas, kuomet jis, neatsižvelgdamas į kelio sąlygas, per stipriai nuspaudžia stabdžių pedalą.

ABS remontas Vilniuje - Proservisai - +370 683 24223

Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas.

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien ABS remontas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.

Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.

Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinį žodį: ABS remontas Vilniuje arba atitinkamas miestas, kuriame ieškote ABS remonto paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.

Autoservisų tinklas Proservisai.

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu.

Atvykite remontuoti ABS pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.

 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.

Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook, Google+ puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie ABS remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!

Šiuo metu remontuojame 333 klientų automobilius.