Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

APIE MUS

Jau daugiau nei dešimtmetį Proservisai žengia sėkmės keliu, kaip autoservisų tinklas Lietuvos teritorijoje. Nuo 2013 metų subūrėme atidžiai atrinktų ir patikimų autoservisų bazę, kurioje dirba tik aukštos kvalifikacijos specialistai. Esame inovatyvus ir sparčiai besiplėtojantis autoservisų tinklas, apimantis visų automobilio sistemų ir komponentų remontą, bei techninės priežiūros paslaugas. Mes neesame eilinis autoservisas – Proservisai veikia kaip vienetas: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, aptarnaujantis modelių (iki 3,5 t.) transporto priemones. Siūlome patikimas automobilių remonto ir priežiūros paslaugas, suteikiant klientams galimybę lengvai rasti aukštos kokybės servisą, kuris atitiktų visus jų lūkesčius ir poreikius. Dabar, ieškant profesionalaus autoserviso Vilniuje ar kituose miestuose, nebūtina švaistyti laiko tyrinėjant ir lyginant skirtingus pasiūlymus. Mes užtikriname, kad beveik bet kokio tipo automobilių remontas bus atliktas profesionaliai ir efektyviai, todėl už teisingą kainą.


Dėka įdiegtos pažangios IT sistemos, galime efektyviai nustatyti, kuris iš mūsų patikimų autoservisų yra labiausiai kompetentingas konkrečiai techninei automobilio problemai spręsti. Taip yra todėl, kad Proservisai skiria didelį dėmesį efektyvumui, klientų patogumui ir aukštos kokybės paslaugų teikimui. Tai leidžia pasiūlyti greitesnes, ir ekonomiškai efektyvesnes paslaugas. Sukurta autoservisų bazė leidžia kiekvienam automobilių savininkui greitai ir efektyviai rasti reikiamas kokybiškas automobilių remonto paslaugas. Per ilgus bendradarbiavimo metus išsiaiškinome, kurie autoservisai, priklausantys mūsų tinklui, kokius gedimus, kokioms automobilio markėms šalina efektyviausiai – tiek laiko, kokybės, tiek ir kainos atžvilgiu. Tai apima specifinių automobilių markių bei modelių gedimų šalinimą. Automobilių remontas ir aptarnavimas yra labai specializuotas darbas. Kiekvieno gedimo atveju labai svarbu, kad jį atliktų specialistas, puikiai išmanantis konkrečią problemą. Mūsų komanda supranta, kad šiuolaikinėje rinkoje gausu autoservisų, tad norime pabrėžti keletą esminių aspektų, kodėl verta rinktis būtent PROSERVISAI:


1. Parenkame labiausiai tinkantį autoservisą Jūsų automobilio gedimui šalinti

Vairuojant automobilį, kelionės dažnai veda ne tik į nuotykių ir naujų patirčių kelią, bet ir į techninių iššūkių labirintus. Neretai pasitaiko atvejų, kai autoservisai neatitinka lūkesčių. Nusivylę autoserviso teikiamomis paslaugomis, klientai abejoja ar už remonto paslaugas sumokėjo adekvačią kainą, ir ar naudotos automobilio remontui detalės buvo kokybiškos. Kartais pasitaiko ir tokių atvejų, kad pirmą kartą kreipiantis į tam tikrą autoservisą dėl remonto, jų teikiamos paslaugos visiškai tenkina, bet vėliau, susidūrus su kitu autombilio gedimu ir vėl kreipiantis į tas pačias automobilio remonto dirbtuves, paslaugų kokybė jau neatitinka lūkesčių. Tai gali atsitikti dėl to, kad autoserviso specialistai neturi pakankamai žinių, įrangos ar kvalifikacijos konkrečiai problemai spręsti. Visi šie iššūkiai kelia svarbų klausimą: kaip išsirinkti tokį autoservisą kuris gebėtų kokybiškai atlikti būtent tą remontą, kurio reikia Jūsų automobiliui?


Proservisai - nepriklausomas autoservisų tinklas, kurio pagrindinis tikslas - suteikti efektyvų automobilių remontą kiekvienam. Mūsų turima duomenų bazė leidžia optimizuoti remonto procesą, nukreipiant kiekvieną automobilio gedimą į tą servisą, kurio meistrai yra labiausiai patyrę būtent toje remonto srityje. Tokia Proservisų sukurta metodika, leidžia sumažinti laiko bei finansinius nuostolius tiek servisui, tiek automobilio savininkui, nes nustačius transporto priemonės gedimą, parenkamas labiausiai tinkantis servisas, konkrečiai gedimo problemai spręsti. Šis procesas užtikrina, kad kiekviena problema būtų sprendžiama itin efektyviai, nes atsakingas specialistas parenkamas, remiantis jo kompetencija ir ankstesnių sėkmingų darbų istorija.


2. Užtikriname sklandžią komunikaciją viso remonto proceso metu

Siekiame, kad automobilio gedimas netaptų dideliu galvos skausmu, todėl didelį dėmesį skiriame ne tik pačiam remontui bet ir tinkamos komunikacijos užtikrinimui. Dėka mūsų įdiegtų technologinių sprendimų, galime pasiūlyti skaidrų ir patikimą automobilio remonto bei aptarnavimo procesą. Tai reiškia, kad klientai visada žinos, kiek mokės už paslaugas ir kokių paslaugų galima tikėtis. Mūsų siekis yra visapusiškai informuoti apie remonto darbų eigą, taip pat suteikti galimybę lengvai suprasti visus atliktus darbus ir jų išlaidas. Naudojantis pažangiais technologiniais sprendimais, „Proservisai“ gali optimizuoti remonto procesą. Tai reiškia ne tik efektyvų gedimų šalinimą, bet ir mažesnes sąnaudas, nes darbas atliekamas teisingai iš pirmo karto, be nereikalingų delsimų ar klaidų. Galimybė nuolat bendrauti su klientais suteikia jiems ramybę ir užtikrintumą. Klientai, kurie yra informuoti apie savo automobilio remonto būklę ir susijusias išlaidas, SMS žinutėmis, telefonu, primenant jiems apie darbų eigą, apimtis jaučiasi labiau įtraukti į procesą ir vertinami.


3. Pasirūpiname automobiliu Jums patogioje vietoje ir Jums tinkamu laiku!

Šiandienos dinamiškame pasaulyje, laikas tapo ypač vertingas, o patogumas tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi. Tai ypač pasakytina apie automobilių priežiūrą ir remontą. Suprantant klientų poreikius ir siekiant suteikti aukščiausio lygio paslaugas, Proservisai siūlo pasirūpinti klientų automobiliais, jiems nepatiriant jokio papildomo streso ar laiko švaistymo, parenkant artimiausią ir patogiausią servisą, jiems tinkamu laiku. Mūsų siekis - užtikrinti, kad patikimas automobilių remonto servisas būtų prieinamas visiems mūsų klientams, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Mes dedame visas pastangas, kad kiekvienas galėtų rasti patikimą autoservisą savo rajone.


Organizuojame ir automobilio gabenimą iš Jūsų reikiamos vietos į pasirinktą servisą. Jums tereikia susisiekti su mumis ir aptarti detales. Pasirūpinsime saugiu ir patikimu Jūsų automobilio transportavimu. Ši paslauga leidžia klientams išvengti papildomų rūpesčių susijusių su automobilio remontu, nes pasirūpinama visu procesu. Tai suteikia klientams laisvę ir lankstumą rinktis ne tik paslaugų teikimo vietą, bet ir laiką, taip užtikrinant, kad jų dienotvarkė nebūtų sutrikdyta.


4. Padedame taupyti Jūsų laiką!

Proservisai tinkle tikrai rasite gerų servisų, todėl gaišti laiko paieškoms, nebereikės. Šiais laikais nebūtina vykti į servisą vien dėl konsultacijos. Susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu, papasakokite apie savo automobilio problemas ir gaukite nemokamą konsultaciją, bei preliminarų kainos pasiūlymą. Nereikia skambinėti ir klausinėti ar autoservisas turi laisvos vietos ar gali tai atlikti, nes mes turime online režimu veikiančia sistemą, kurioje matome realų autoserviso užimtumą. Todėl tinkamą servisą rasite vieno skambučio pagalba. Taip pat nereikės ieškoti kelių autoservisų, jei, tarkim, vienas ar kitas autoservisas vieną paslaugą atlieka, o kitos ne. Centralizuota sistema, leidžianti matyti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje, padeda efektyviai valdyti užsakymus ir resursus. Tai naudinga ne tik klientams, bet ir autoservisams, nes padidina darbo efektyvumą. Klientas gali iš anksto sužinoti laisvų autoservisų laiko grafiką ir pasirinkti labiausiai jam tinkantį laiką. Tai ne tik padidina klientų patogumą, bet ir optimizuoja autoservisų darbą, užtikrinant sklandų darbų vykdymą.


5. Registruojame tik į patikimus, laiko patikrintus autoservisus

50+ patikimų autoservisų vienu skambučiu ar el. registracija. Ilgą laiką tiek vadovaujant autoservisui, tiek patiems naudojantis autoservisuose teikiamomis automobilio remonto paslaugomis buvo pastebėta dažna nesąžiningo elgesio klientų atžvilgiu praktika. Tikriausiai daugeliui mūsų teko susidurti su nesąžiningais meistrais, kurie už nekvalifikuotą darbą reikalauja brangiausio užmokesčio. Pasitaiko net akivaizdaus piktnaudžiavimo atvejų, kai atvežus remontuoti automobilį, autoservisas pareikalauja apmokėti net už neatliktus darbus. Mums pavyko pasitelkti technologinius mechanizmus, kurie leido automobilio remontą paversti “skaidriu” procesu tiek kainos, tiek paslaugų teikimo atžvilgiu.


Vadovaujamės paprastu, tačiau itin svarbiu principu – kiekvienas klientas nusipelno patikimo ir profesionalaus autoserviso paslaugų. Nesvarbu, ar vairuojate naujutėlį automobilį, ar Jums tarnauja senas, bet patikimas automobilis, mūsų tikslas – užtikrinti, kad automobilis važiuotų sklandžiai ir saugiai. Mūsų komandoje dirba tik savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį ir nuolat tobulinantys savo žinias. Jie pasiruošę įvertinti bet kokio automobilio techninę būklę, nustatyti gedimus ir pasiūlyti efektyviausius sprendimo būdus.


6. Ko galite tikėtis užsiregistravę į vieną iš mūsų tinkle esančių autoservisų?

  • Sklandus bendradarbiavimas. Nuo pat pirmo pokalbio iki tol, kol atsiimate suremontuotą automobilį, mūsų serviso darbuotojai, ne tik kruopščiai išnagrinės problemą, bet ir nuolat informuos Jus apie remonto proceso eigą, galimus iššūkius ir sprendimus. Svarbu užtikrinti, kad klientai gautų visą jiems reikalingą informaciją aiškiai ir suprantamai. Tai ne tik padeda išvengti nesusipratimų, bet ir kuria pasitikėjimą ir teigiamą patirtį remontuojamo automobilio savininkui, nes jis visada žinos, kas vyksta su jo automobiliu. Bendradarbiavimo procesas – tai ne tik frazė, bet ir strategija, nes patenkinti automobilių savininkai, kurie jaučia, kad su jais bendradarbiaujama ir įsiklausoma į jų poreikius, yra labiau linkę grįžti vėl ir vėl.

  • Patogus užsakymas. Suprantame, kad laikas Jums yra brangus, todėl siūlome patogų užsakymo būdą – galite registruotis internetu arba tiesiog paskambinti mums. Tai puikus pasiūlymas šiandienos greitai besikeičiančiame pasaulyje, kur laikas iš tiesų yra labai svarbus resursas. Galimybė užsiregistruoti internetu ar užsisakyti autoserviso siūlomas paslaugas telefonu suteikia žmonėms lankstumo ir taupo jų laiką. Tai yra ypač naudinga tiems, kurie dirba pilną darbo dieną, ar tiesiog nori greitai ir patogiai atlikti savo reikalus be papildomo streso.

  • Išsami konsultacija. Prieš pradedant bet kokius remonto darbus, mūsų specialistai apžiūrės Jūsų automobilį ir išsamiai pakonsultuos apie esamas problemas. Nustatysime visas esamas automobilio gedimo problemas ir pasiūlysime geriausius sprendimo būdus, kad automobilio remontas būtų atliktas kokybiškai ir efektyviai. Taip pat mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus, susijusius su automobilio eksploatacija ir technine priežiūra.
  • Teisingas detalių parinkimas. Automobilio detalių pasirinkimas gali kelti nemažai rūpesčių. Rinką užpildžiusi gausybė variantų, skirtingų kainų ir kokybės lygių gali suklaidinti net ir patyrusį vairuotoją. Mūsų serviso specialistai, visada paaiškins klientui kiekvieno varianto privalumus ir trūkumus, kad automobilio vairuotojas galėtų priimti pagrįstą sprendimą. Svarbiausia, kad detalės atitiktų kliento poreikius ir biudžetą, o automobilis po remonto tarnautų ilgai ir be priekaištų. Kiekvienam klientui pasiūlome optimalų sprendimą – originalias arba jų kokybę atitinkančias detales pagal Jūsų galimybes ir pageidavimus. Tai leidžia klientui priimti informuotą sprendimą, atsižvelgiant į savo finansines galimybes ir lūkesčius.

  • Aptarnavimo kultūra. Geras klientų aptarnavimas ir aiškus bendravimas su automobilio savininku yra būtini remonto proceso etapai. Mūsų autoservisuose prioritetas teikiamas nepriekaištingai klientų aptarnavimo kokybei Darbuotojai yra mandagūs, dėmesingi ir pasiruošę Jums padėti visuose su automobilio remontu susijusiuose klausimuose. Mums svarbus grįžtamasis ryšys, todėl visada mielai išgirstame Jūsų pasiūlymus ir pastabas.

  • Skaidri kainodara. Nesame servisas, kuris „išpučia“ kainas. Automobilio remontas dažnai asocijuojasi su nežinia ir nerimu dėl galutinės sąskaitos sumos. Proservisai šią nuostatą keičia iš esmės. Mes dirbame skaidriai ir sąžiningai, o visos kainos yra fiksuotos ir pateikiamos aiškiai bei suprantamai. Jokių paslėptų mokesčių ar pridėtinių darbų – tik už tai, kas iš tiesų būtina Jūsų automobiliui. Prieš pradedant darbus, su jumis viską aptarsime ir gausime jūsų patvirtinimą. Taip išvengsite nemalonių staigmenų ir galėsite planuoti savo biudžetą. Skaidrios kainodaros praktika yra labai svarbi ne tik klientų pasitikėjimo, bet ir autoservisų reputacijos požiūriu.

  • Kokybė ir garantijos. Mes orientuojamės į aukščiausią darbų kokybę ir visada suteikiame garantijas atliktiems darbams. Kokybiškas remontas pirmoje vietoje reiškia teisingą gedimo identifikavimą ir tinkamų priemonių jam pašalinti parinkimą. Garantija suteikia Jums ramybę žinant, kad jeigu po remonto pasikartotų gedimas, susijęs su atliktais darbais, servisas jį pašalins nemokamai.

  • Patyrę meistrai ir specializuota įranga. Mūsų komandoje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti meistrai, kurie nuolat tobulina savo įgūdžius ir žinias. Mes didžiuojamės patyrusiais autoservisų šaltkalviais ir autoelektrikais, kurie naujausios diagnostinės įrangos ir modernios technikos dėka išvengia dažnai pasitaikančių klaidų, todėl mūsų klientai gali džiaugtis ne tik aukšta automobilių remonto kokybe, bet ir mažesnėmis kainomis. (Mumis pasitiki). Diagnostikos prietaisai, leidžia tiksliai nustatyti gedimus ir problemas. Tai taupo laiką ir sumažina klaidingų remonto veiksmų tikimybę. Diagnostinė įranga ne tik pasako, kad yra problema, bet ir pateikia detalią informaciją apie jos pobūdį. Tai leidžia meistrams konkretizuoti gedimą ir suplanuoti tiksliausius remonto veiksmus.

  • Individualus dėmesys. Kiekvienam klientui skiriame individualų dėmesį ir stengiamės išspręsti visas jo automobilio gedimo problemas. Atidžiai išklausome visus nusiskundimus, kad galėtumėme pasiūlyti geriausią sprendimo būdą, bei sudaryti detalų transporto priemonės gedimų šalinimo planą.

  • Universalumas. Taisome visų markių automobilius, nepriklausomai nuo modelio ar pagaminimo metų. Tai labai patogu automobilių savininkams, nes jiems nereikia ieškoti specializuotų dirbtuvių tam tikram automobilio modeliui ar markei. Čia svarbu pabrėžti, kad tokių paslaugų teikėjai paprastai turi platų žinių ir įgūdžių spektrą, leidžiantį jiems atlikti įvairiausius automobilio remonto bei priežiūros darbus.

Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, kad autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai ir patikimai. Mūsų politika - skaidrumas ir sąžiningumas, todėl garantuojame, kad automobilio remonto darbų kainodara visada yra teisinga ir aiški, be jokių paslėptų mokesčių ar neskaidrių manipuliacijų. Pasirinkus mūsų patikimų autoservisų tinklą, galite būti tikri, kad Jūsų automobilis bus patikimose rankose - tai pasirinkimas, kurio nereikės gailėtis.


Savo klientams teikiame Techninio advokato paslaugą. Klientui įtarus, kad automobilis suremontuotas nekokybiškai, ar autoservise bandė piktnaudžiauti, nesilaikyti klientų aptarnavimo procedūrų, reikalauti apmokėjimo už neatliktus darbus, Techninis advokatas išreikalauja, kad autoservisas ištaisytų klaidas ir padengtų kliento patirtus tiesioginius nuostolius. Autoservisų tinklo Proservisai klientams Techninio advokato paslauga nemokama.


Automobilio remonto paslaugos Vilniuje teikiamos šiose vietovėse:SVARBU: KLIENTAI APTARNAUJAMI TIK SU IŠANKSTINĖMIS REGISTRACIJOMIS!Pagrindiniai centrai

J. Kubiliaus g. 20., Vilnius. Tel. Nr. +37065916059


Paslaugas taip pat teikiame šiose vietose:

Vilkpedėje: Liepsnos gatvėje, Geležinio vilko gatvėje, Savanorių prospekte, Savanorių prospekte, Vilkpedės gatvėje,

Pašilaičiai: Justiniškių gatvėje, Justiniškių gatvėje, Laisvės prospekte.

Šnipiškės: Kalvariju gatvėje, Upės gatvėje, Daugėliškio gatvėje.

Naujininkai: Liepkalnio gatvėje, Liepkalnio gatvėje, Meistrų gatvėje.

Karoliniškės: Asanavičiūtės gatvėje.

Žirmūnai: Kalvarijų gatvėje, Kubiliaus gatvėje, Kubiliaus gatvėje, Kubiliaus gatvėje, Verkių gatvėje, Lukšio gatvėje.

Verkių: Mokslininkų gatvėje, Ozo gatvėje.

Naujamiestis: Panerių gatvėje.

Naujoji Vilnia: Dūmų gatvėje.

Lazdynų: Oslo gatvėje.


Šiuo metu remontuojame 345 klientų automobilius.