Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Norite, kad automobilio patikra būtų efektyvi?

Jau aptarnavome daugiau nei 35 tūkstančių klientų automobilių ir vienos iš dažniausiai mūsų autoservisuose atliekamų paslaugų yra automobilio patikra ar automobilio patikra prieš perkant. Todėl apie mitais apaugusios automobilių patikros niuansus skubame pasidalinti ir su Jumis.


 • Ką daryti, kad automobilio patikra nebūtų brangi?
 • Kas tikrinama per automobilių patikrą?
 • Kas tikrinama per automobilio patikrą prieš perkant?
 • Kodėl pas mus patogiau ir efektyviau?
 • Auto patikra. Kainos.


Ko gero visi, kas turime automobilį buvome susidūrę su įvairaus pobūdžio gedimais.

Kadangi, kiekvienas esame savo srities specialistas ir neprivalome žinoti visko, todėl normalu, kad sugedus automobiliui vairuotojas dažnai net nesupranta, iš kur staiga atsirado pašaliniai garsai, ar dėl ko prietaisų skydelyje užsidegė viena ar kitokia lemputė.


Į šiuos klausimus padeda atsakyti, mūsų autoservisuose atliekama profesionali automobilio patikra.


Kita vertus pasitaiko atvejų, kuomet vairuotojai patys remontuojasi automobilius, taip bandydami pašalinti iš važiuoklės atsiradusius garsus ar "užgesinti" prietaisų skydelyje užsidegusias lemputes.


Deja, tokiais atvejais, dažnai garsai ar lemputės nedingsta, o remontui jau išleista daug pinigų ir laiko.


Taigi, ką daryti, kad automobilio remontas nebūtų brangus? Atsakymas paprastas - profesionali automobilio patikra mūsų autoservise.


Tik kiek įmanoma tiksliau nustačius gedimą ir jo priežastis galima išvengti nereikalingų sąnaudų automobilio remontui.


Automobilio patikra - Proservisai - +370 683 24223


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.


Automobilio patikra - kainos.


Automobilio patikra - važiuoklė, elektronika, variklis

Patikrinimo metu, įvertinami kliento nusiskundimai ir priklausomai nuo gedimų požymių atliekama:


Važiuoklės patikra.

Dažniausiai tokiai patikrai vairuotojai suskuba, kai iš automobilio jau pasigirsta pašaliniai garsai: bildėjimas, trinimasis, čežėjimas ir pan. Jos metu meistrai identifikuoja sugedusias dalis.


Įprastai vairuotojai, kurie suskuba šalinti gedimus iškart, ateityje remontui išleidžia mažiau.


Kuo ilgiau netvarkinga dalis gadina kitas, aplink esančias, tuo didesnė tikimybė, kad automobiliui reikės sudėtingesnio, kompleksiškesnio, todėl brangesnio remonto.


Važiuoklės patikra atliekama apžiūrint automobilį meistrui arba ant važiuoklės patikros stendo.


Daugiau skaitykite čia: Važiuoklės patikra.


Kompiuterinė diagnostika.


Šios procedūros metu pasitelkiant kompiuterinę įranga tikrinami elektriniai automobilio mazgai.


Skubame akcentuoti, kad tokio prietaiso, kuris "nuskanuotų" ir tiksliai nurodytų visus gedimus šiai dienai nėra. Todėl be kompiuterinės įrangos, būtina meistrų ilgametė patirtis ir išsilavinimas.


Kompiuterinė diagnostika - tai pagalba meistrui, kiek įmanoma tiksliau identifikuoti gedimus ir jų priežastis.


Šių laikų automobiliai yra technologiškai pažangūs, todėl vis daugiau automobilyje vykstančių mechaninių procesų lydi elektroniniai signalai (davikliai, valdymo blokai ir kt.). Būtent davikliai siunčia signalus į valdymo blokus, kurie juos analizuoja ir gali suteikti mums informaciją apie vienokio arba kitokio automobilyje vykstančio proceso būklę.


Prie automobilio valdymo sistemos prijungus kompiuterinę įrangą galime matyti ir analizuoti daviklių siunčiamus signalus apie darbo nesklandumus. Kitaip tariant, kompiuterinės diagnostikos metu mes matome klaidas, kurias mums parodo automobiliuose esantys valdymo blokai.


Taigi, kuo daugiau meistrai turi patirties ir kvalifikacijos, tuo tikslesnės tų klaidų interpretacijos. Dėl ko remonto metu sumažėja laiko ir piniginės sąnaudos.


Daugiau skaitykite čia: Kompiuterinė diagnostika.


Variklio diagnostika.


Ji dažnai yra tapatinama su kompiuterine diagnostika. Tačiau galima būtų išskirti du variklio diagnostikos tipus: kompiuterinė diagnostika ir mechaninė variklio diagnostika.


Kompiuterinės variklio diagnostikos dažniausiai prireikia, kai ant prietaisų skydelio užsidega "check engine" lemputė, kuri signalizuoja, jog variklio sistemos darbe atsirado nesklandumų (padidėjo kuro sąnaudos, blogai užsiveda, girdisi pašaliniai garsai ir t.t.).


Tuomet prie automobilio prijungiamas kompiuteris su specialia programine įranga ir elektroniškai patikrinama, kokias "klaidas" rodo valdymo blokai.


Norėtume priminti, kad kompiuterinė diagnostika nėra visagalė. Ji yra tik pagalba meistrui nustatant gedimus, todėl variklio diagnostikai svarbu kreiptis į meistrus, kurie automobilius remontuoja ne pirmus metus. Idealu, kai meistras be ilgametės patirties dar ir specializuojasi būtent tos markės automobilių remonte, kurios automobilį Jūs vairuojate.


Tuo tarpu mechaninė variklio patikra dažniausiai atliekama atsiradus pirmiems sudėtingų gedimų požymiams, kad būtų tiksliai nustatyta, kokia žala padaryta varikliui ir kokios apimties remonto jam gali prireikti. Tokios patikros metu variklis yra ardomas.


Automobilio patikra turi būti atliekama profesionaliai, kad visi gedimai būtų surasti bei pašalinti dar jiems nespėjus padaryti didesnės žalos Jūsų automobiliui.


Kokybiškas automobilio patikrinimas užtikrina saugią transporto priemonės eksploataciją ženkliai ilgesniam laikui.


Daugiau skaitykite čia: Variklio diagnostika.

Automobilio patikra - Proservisai - +370 683 24223

Reikalinga automobilio patikra? - Pas mus patogiau, efektyviau


Modernu. Mūsų specifika ir išskirtinumas, kuris mums leido optimizuoti autoservisų darbo procesus, taip taupant nemažai laiko ir pinigų, yra IT sprendimų integravimas.


Arčiau Jūsų esamos vietos. Turėdami didelį specialistų resursą reikiamą paslaugą galime pasiūlyti arčiau, namų, darbo ar kitos, Jums patogios vietos.


Nėra eilių. Mes visada žinome, kurie mūsų tinkle dirbantys meistrai yra laisvi, todėl Jums galime pasiūlyti artimiausią laiką - automobilio remontas bus atliktas maksimaliai greitai.


Informatyvu.


 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.Automobilio patikra prieš perkant


Kaip neapsigauti perkant automobilį?


Tikriausiai ne vieną vairuotoją kamavęs klausimas, kaip nusipirkti tvarkingą, eksploatacijai paruoštą automobilį, o ne makaronų šūsnį, kurį automobilių pardavėjai dažniausiai kabina patikliems pirkėjams ant ausų.


Atsakymas paprastas: automobiliui turi būti atlikta automobilio patikra perkant prieš perkant autoservise, kuriuo pasitikite.


Auto patikra prieš perkant pas mus - didesnė tikimybė, kad nusipirksit tvarkingą automobilį, o ne problemų rinkinį.


Kas tikrinama per patikrą prieš pirkimą?


Patikrinimo metu įvertinamas važiuoklės, elektroninių mazgų, bendras kėbulo stovis.


Kaip pastebėta šiame straipsnyje automobilio prieš pirkimą patikros metu į variklio vidų neįlįsi. Vien dėl to, kad tai užtrunka ir retai, koks pardavėjas sutiks, kad būtų ardomas parduodamo automobilio variklis.


Todėl patikros metu itin svarbu atkreipti dėmesį į programinės įrangos kokybę, meistro kvalifikaciją bei patirtį.


Autoservisai ne visada gali pasigirti patikima diagnostine įranga, leidžiančia tiksliai nustatyti tikrą perkamo automobilio techninį stovį. Mūsų autoservisų tinklo specialistai turi visą reikiamą įrangą ir yra kompetentingi visapusiškai atlikti šias patikras:


 • Patikra prieš techninę apžiūrą;
 • Pilna automobilio patikra;
 • Sezoninė patikra;
 • Važiuoklės patikra;
 • Pagalba perkant automobilį;
 • Automobilio būklės vertinimas.
 • Pavarų dėžės patikra
 • Vairo sistemos patikra
 • Sankabos patikra
 • Diržinių pavarų, diržų būklės patikra
 • Žarnų patikra
 • Prietaisų skydelio šviesos indikacijos patikra
 • Elektros įrangos patikra
 • Akumuliatorių patikra
 • Kompiuterių patikra
 • Šviesų patikra (žibintų patikra), reguliavimas
 • Alyvų arba skysčių nutekėjimų patikrinimas
 • Pavarų dėžės alyvos lygio patikrinimas, papildymas
 • Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas, papildymas
 • Variklio alyvos lygio patikra, papildymas
 • Eksploatacinių skysčių patikrinimas bei papildymas.Dažnai susiduriame su situacija, kai vairuotojai automobilio patikrai atvyksta jau po to kai jį nusipirko.


Primename, kad patikrą svarbu atlikti dar prieš perkant automobilį. Profesionali pagalba perkant automobilį garantuoja Jums ilgus Jūsų būsimo automobilio tarnavimo metus arba ženkliai mažesnes sąnaudas, kurias galite patirti remontuojant neseniai nusipirktą automobilį.


Svarbu: Jei į Google įvedus kėbulo numerį informacijos apie automobilį nerandate, nustatyti tikros ridos per patikrą prieš perkant automobilį beveik neįmanoma, nebent turite automobilio serviso knygelę su atliktais techniniais aptarnavimais.


Auto patikra. Kainos

Automobilio patikros kaina mūsų autoservisuose standartiškai svyruoja nuo nemokamos konsultacijos iki 50 eurų.


Jei atliekama:

 • važiuoklės patikra, paslaugos kaina prasideda nuo 10 eurų.
 • kompiuterinė diagnostika kaina - nuo 20 eurų.
 • automobilio patikra prieš perkant kaina - nuo 30 eurų.


Svarbu: Atliekame ir gilesnę automobilio patikrą, kuomet vien vizualinio įvertinimo ar kompiuterinės diagnostikos nepakanka. Tokiu atveju tenka ardyti sugedusius automobilio mazgus ir ieškoti gedimo priežasčių. Tokia patikra kainuoja nuo 50 eurų. Ši patikra yra nemokama, jei automobilį paliekate remontuoti pas mus. Daugiau apie kainas skaitykite čia: pagrindinės musų paslaugų kainos.


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas geriausias?


Tikitės rasti greičiau, efektyviau, sąžiningiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose, kuriuose atliekama Automobilio patikra arba Automobilių patikra prieš perkant? Patikrinkite mūsų puslapį gal jau dirbame ir Jūsų meiste.


Proservisai - autoservisų kokybės ženklas.


Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas!

Autoservisų tinkle Proservisai atliekama ne vien automobilio patikra. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.


Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.


Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:


 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros
 • IT sprendimai.


Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.


Automobilio patikra šių markių automobiliams:

Audi servisas. BMW servisas, Chrysler servisas, Citroen servisas, Ford servisas, Honda servisas, Lexus servisas, Mazda servisas, Mercedes servisas, Mitsubishi servisas, Nissan servisas, Opel servisas, Peugeot servisas, Renault servisas, Toyota servisas, Volkswagen servisas, Volvo servisas.


Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu, moderniais sprendimais.Aplankykite mus Facebook puslapyje. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie automobilio patikrą Vilniuje, bei kitas automobilių mylėtojams rūpimas temas.


Pamėkite mūsų puslapį!


Miestai, kuriuose šiuo metu esame: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai.Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 54
Šiuo metu remontuojame 323 klientų automobilius.