Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Automobilių dažymas Vilniuje - Proservisai

Automobilių dažymas turi būti atliekamas itin profesionaliai, kad perdažius Jūsų transporto priemonę dažai laikui bėgant neatšoktų, automobilis nepradėtų rūdyti ar nepasimatytų kiti automobilio dažymo procedūros defektai.


Kokybiškas automobilio dažymas užtikrina prekinę Jūsų automobilio išvaizdą ženkliai ilgesniam laikui. Primename, kad automobilio dažymą svarbu atlikti naudojant tik kokybiškas medžiagas ir tik profesionalams.


Profesionaliai nudažytas automobilis garantuoja Jums didesnę automobilio vertę ilgesnį laiko tarpą, todėl patariame šioje vietoje neeksperimentuoti ir patikėti šį darbą kokybę vertinantiems autoservisams.


Dažnai autoservisai negali pasigirti patikima įranga, leidžiančia kokybiškai atlikti automobilio dažymo paslaugos. Todėl skubame pabrėžti, kad mūsų autoservisų tinklo specialistai turi ir žino visas reikiamas technologijas, todėl yra kompetentingi visapusiškai atlikti visų automobilio dalių dažymą. Automobilių dažymas Vilniuje Proservisuose - geriausias Jūsų pasiringimas!

Automobilių dažymas Vilniuje - Proservisai - +370 683 24223

Automobilių dažymas - kainos.


Automobilių dažymas be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, turintiems sąskaitą, paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Automobilių dažymas Vilniuje. Kokia procedūrų eiga?

Automobilių dažymas - kompleksiška procedūra, į kurį įeina - senų dažų pašalinimas, glaistymas, šlifavimas, gruntavimas, dažymas, lakavimas, džiovinimas, poliravimas, nudažyto paviršiaus apdaila.


Automobilių dažymas dažniausiai atliekmas tokia seka: nudažomi automobilio rėmai, durelės, sparnai, veidrodžiai, bamperiai, bagažinės bei variklio dangčiai, spoileriai, kitos detalės. Prieš automobilio dažymą, paviršius specialiais įrankiais bei priemonėm yra paruošiamas. Tai padidina dažomo paviršiaus patikimumą ir suformuotos dangos kokybę.


Paviršius paruošiamas nuvalant dulkes, purvą, rūdis, naftos produktais užterštus plotus. Riebaluoti paviršiai nuvalomi specialiais tirpikliais. Nuvalyti ir nuriebalinti metaliniai paviršiai papildomai apdorojami pasyvatoriais, suformuojant metaliniame paviršiuje ploną oksidų, druskų sluoksnį, slopinantį rūdžių susidarymą. Apdorojus pasyvatoriais paviršius nuskalaujamas vandeniu, džiovinamas ir ne vėliau kaip po 2 parų dažomas.


Dažymo medžiagos skirstomos į pagrindines ir pagalbines. Pagrindinės - tai lakas, emaliniai dažai, gruntas ir glaistas. Pagalbinės - tirpikliai, skiedikliai, sikatyvai, priemonės senai dangai, tepalų likučiams pašalinti, tirpikliai.

Kėbulų dažymas. Tik profesionalų darbas!

Kėbulai dažomi orinio arba beorio įpurškimo metodais, taip pat užpurškiant emalinius dažus elektriniame lauke. Orinį ir beorį įpurškimą galima atlikti iki 50 - 70 C pašildytais arba nepašildytais emaliniais dažais. Pašildžius sumažėja klampumas, todėl sunaudojama mažiau skiediklių. Dažant orinio išpurškimo būdu emaliniai dažai išpurškiami pulverizatoriumi suslėgtu oru.


Smulkūs jų lašeliai dideliu greičiu ir plonu sluoksniu padengia dažomąjį paviršių. Dažant beorio išpurškimo būdu emaliniai dažai tiekiami į purkštuvą didelio slėgio, todėl jų fakelas susidaro be oro. Dažant elektriniame lauke, emalinių dažų dalelės, turinčios elektrinius krūvius, pernešamos ant kėbulo paviršiaus.


Prieš pradedant dažyti automobilį yra atliekami kėbulo paruošiamieji darbai pasitelkiant specialias technologijas bei specialistų patirtį. Mūsų paslaugų kokybės paslaptis slypi ne tik profesionalume ir aukštoje darbuotojų kvalifikacijoje, bet ir naudojamų medžiagų kokybėje.


Visi gruntai, lakai, dažai ir antikorozinės priemonės, naudojamos automobilio dažymui, pagaminti pagal pasaulinius standartus ir turi reikiamus sertifikatus. Tai leidžia užtikrinti kėbulo apsaugą, o taip pat prailginti lakuoto paviršiaus tarnavimo laiką.


Pastovus įrangos atnaujinimas mūsų autoservisų tinkle leidžia automobilio dažymo kainą padaryti prieinamą ir racionalią kiekvienam, kuriam reikia automobilio dažymo paslaugos.


+1 PRO kėbulų servisas - 100% Garantija: kėbulo remontas, automobilių dažymas. Patraukli kaina, greita registracija.

Automobilio restauravimas. Atnaujiname prekinę išvaizdą.

Automobilio restauravimas yra puikus būdas atnaujinti transporto priemonę ir neišleisti pinigų neracionaliai. Automobilio dažymas – tai automobilio remonto darbų etapas, kuris gali padėti atnaujinti ir padaryti Jūsų transporto priemonę šiuolaikiškesne.


Nuostabios galimybės atsirandančios vairuotojui, kuris nusprendė perdažyti savo automobilį, pakeisti estetines automobilio charakteristikas, atnaujinti arba pakeisti spalvą taip išreikiant individualumą. Automobilio perdažymas yra vienas iš būdų pakelti automobilio vertę už prieinamą kainą norint sutaupyti pinigų.


Niekam ne paslaptis, kad jei automobilis yra techniškai tvarkingas, perdažyti taip atsinaujinant yra pigiau nei pirkti naują. Juolab, kad dažnai nusipirkus automobilį nežinai ar ir jam nereikės remonto.

Automobilių dažymas Vilniuje - Proservisai - +370 683 24223

Automobilių dažymas Vilniuje šių markių automobiliams:

Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien automobilių dažymas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.


Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.


Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros.


Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinius žodžius: Automobilių dažymas Vilniuje arba Kėbulų dažymas Vilniuje, arba atitinkamas miestas, kuriame ieškote automobilių dažymo paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.


Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu.


Nežinai kam jį patikėti?

Atvykite dažyti automobilio pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.


 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.


Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook, Google+. puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie automobilio dažymą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!

Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 167
Šiuo metu remontuojame 333 klientų automobilius.