Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Amortizatorių remontas Vilniuje - amortizatorių keitimas?

Amortizatorių remontas, kaip ir amortizatorių restauravimas yra sudėtingas, brangus, todėl ekonomiškai neapsimoka. Žemiau aptarsime amortizatorių remonto ypatumus. Nesunku bus suprasti, jog bet koks amortizatorių remontas ar amortizatorių restauravimas yra beprasmis pinigų švaistymas. Autoservisų tinklo Proservisai klientams iš karto rekomenduojame ekonomiškai efektyvesnį kelią - amortizatorių keitimą. Amortizatorių keitimas užtrunka trumpiau ir per eksploatacijos laiką kainuoja žymiai mažiau, nei amortizatorių remontas. Daugiau apie amortizatorių keitimą skaitykite čia.

Amortizatorių remontas neapsimoka. Geriau susidėvėjusius amortizatorius pakeisti naujais.

Amortizatoriaus remonto kaina ne ką nusileidžia naujo amortizatoriaus kainai. Suremontuoto amortizatoriaus tarnavimo laikas yra nepagrįstai trumpas, žymiai trumpesnis, nei originalo, todėl UAB Proservisai nepataria taupyti remontuojant amortizatorius. Žymiai efektyviau susidėvėjusį amortizatorių pakeisti nauju.

Išvada: Amortizatorių remontas technologiškai yra įmanomas, tačiau amortizatorių keitimas yra ekonomiškesnis nei amortizatorių remontas, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientams rekomenduojame nešvaistyti pinigų ir laiko - tiesiog pakeisti susidėvėjusius amortizatorius naujais.

Amortizatorių keitimas, normaliu atveju, atliekamas poromis, t.y. po du (galinių amortizatorių keitimas, priekinių amortizatorių keitimas). Kitu atveju bus netolygus amortizatorių nusidėvėjimas, kuris sąlygoja nekomfortišką automobilio eksploataciją.

Kviečiame apsilankyti amortizatorių keitimo puslapyje.

Amortizatoriu remontas - Proservisai - +370 683 24223

Amortizatorių remontas be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Proservisai klientams paslauga nemokama, todėl Jums išrašytoje sąskaitoje privalomas antspaudas "Proservisai klientas" ir sąskaitą išrašiusio darbuotojo parašas.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Tik techninis advokatas gali užtikrinti sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą pažymėtų antspaudu "Proservisų klientas" ir ją pasirašytų. Tokia sąskaita Jums užtikrina nemokamą Techninio advokato paslaugą.

Amortizatorių remonto procedūros.

Aukščiau jau aptarėme, kad amortizatorių remontuoti ekonomiškai neapsimoka. Visgi technologiškai amortizatorių remontas yra įmanomas. Amortizatorius yra svarbi bet kurios transporto priemonės dalis. Jo dėka slopinamos automobilio vibracijos, suminkštinama automobilio eiga. Anksčiau, kai amortizatoriai buvo žymiai brangesni, amortizatorių remontas ir restauravimas buvo populiarus. Niekas neabejojo, kad kokybiškas amortizatorių remontas užtikrino komfortišką automobilio eksploataciją. Dažniausi amortizatorių remontas buvo vykdomas atsiradus amortizatorių girgždėjimui ar nuotėkiui, taip pat pajutus, kad amortizatoriai nebeatlieka savo funkcijos.

Amortizatorių remonto ypatumai: Svarbiausia procedūra amortizatorių remonto procese yra hidraulinio skysčio kiekio patikrinimas, nes būtent tai turi daugiausia įtakos amortizatorių darbui. Nuėmus ir išardžius amortizatorius, būtina patikrinti sandariklius. Jų nusidėvėjimas yra dažniausia nutekėjimo priežastis. Daug blogiau, jei sugadinti patys amortizatoriai - šiuo atveju yra būtinas analogiškų amortizatorių keitimas. Dauguma amortizatorių šiuolaikiniuose automobiliuose yra neremontuotini, todėl tokiais atvejais reikalingas amortizatorių keitimas.

Amortizatorių patikra.

Amortizatoriai slopina automobilio kėbulo švytavimus. Nuo jų konstrukcijos priklauso ne tik važiavimo patogumas, bet ir saugumas. Hidraulinių amortizatorių veikimas yra paremtas skysčio pasipriešinimu spaudžiant jį pro kalibruotas skylutes. Lengvųjų automobilių amortizatoriai dažniausiai yra teleskopiniai, dvipusio veikimo dvivamzdžiai. Pasitaiko, jog nepatyręs amortizatorių remonto meistras pripila daugiau negu nurodyta instrukcijoje, skysčio, tuomet viršuje nebelieka oro. Amortizatorius nebegali veikti, yra per kietas, nes jo negalima suspausti. Nuo amortizatorių konstrukcijos tobulumo ir būklės priklauso automobilio eigos sklandumas, valdomumas ir stabilumas. Eigos sklandumas priklauso nuo amortizatorių gebos izoliuoti kėbulą ir žmones, važiuojant nelygiu keliu, nuo nemalonių smūgių ir supimo.

Amortizatoriai labai svarbūs automobilio valdomumui. Valdomumas parodo automobilio manevro tobulumą. Tai vairo reakcijos greitis, tikslumas, kėbulo pasvirimas posūkyje, skersinis kėbulo švytavimas ir kt. Kuo automobilis stabilesnis, tuo vairuotojui lengviau, važiuoti nelygiu keliu, tiesiai arba posūkyje išlaikyti pasirinktą judėjimo trajektoriją. Sugedus varančiųjų ratų amortizatoriams, automobilį pradeda mėtyti į šonus. Nuo kelio kliūties, pavyzdžiui, kairysis ratas pakyla ir dėl prastai veikiančio amortizatoriaus truputį pakimba ore, po to nusileidžia ir lengvai paliečia kelio dangą. Tuo metu diferencialo veikiamas minėtas ratas greičiau sukasi, negu kitas dešinysis ratas. Automobilio mėtymasis į šonus priklauso ne tik nuo kelio dangos, bet ir nuo važiavimo greičio. Esant nusilpusiems amortizatoriams, labai padidėja akvaplaningo pavojus važiuojant šlapiu keliu. Dėl prastų amortizatorių labiau dyla automobilio ratų guoliai, padangos, pakabos svirčių šarnyrai, lygių kampinių greičių šarnyrai ir kitos detalės. Nuo per kietų amortizatorių automobilio kėbulas pradeda trūkinėti.

Patartina periodiška amortizatorių patikra: kaip įtvirtinti amortizatoriai. Atsileidę varžtai arba išdilusios guminės įvorės iš pradžių bilda, o vėliau pradeda intensyviai dilti tvirtinimo gembės ir amortizatoriaus stūmoklio kotas. Amortizatorių patikrinimas – tai Jūsų saugumas, pinigų taupymas – laiku pastebėjus gedimus, įmanomas amortizatorių restauravimas.

Amortizatoriu remontas - Proservisai - +370 683 24223

Kodėl autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas?

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien amortizatorių remontas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.

Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.

Kaip žinoti, kad Jūsų pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinius žodžius: Amortizatorių keitimas ar Amortizatorių remontas Vilniuje arba atitinkamas miestas, kuriame ieškote amortizatorių remonto paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai Jums leis pasirinkti tinkamiausią.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu.

Atvykite keisti amortizatorius pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.

 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.

Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook, Google+ puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie amortizatorių keitimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 108
Šiuo metu remontuojame 333 klientų automobilius.