Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Bamperių Remontas Vilniuje - Kėbulo Remontas | PROSERVISAI

Skirtingai nuo kitų automobilio dalių bamperių remontas yra vienas iš labiausiai paplitusių darbų. Taip yra todėl, kad bamperių remontas daromas ne dėl to, kad bamperis nusidėvi, o dėl to, kad yra labiausiai pažeidžiama automobilio dalis. Autoservisų tinkle – Proservisai atliekamas kokybiškas bamperių remontas Vilniuje.


Mūsų specialistai pasitelkę specialias aukštos kokybės priemones sugeba kompetentingai suremontuoti bet kokios markės automobilio bamperį.

Bamperių remontas - Proservisai - +370 683 24223

Bamperių remontas - kainos.

Bamperių remontas. Grąžinkite automobiliui prekinę išvaizdą!

Automobilių bamperiai be estetinės pusės taip pat atsakingi už smūgio sugėrimą susidūrus automobiliams. Estetikos dėlei jie yra paslepiami po plastiku, kuris yra ne tik lengvai pažeidžiamas, tačiau ir gana brangus. Daugeliu atvejų pakanka netgi silpno susidūrimo tam, kad bamperis deformuotųsi ar sulūžtų.


Dažnai galima pamatyti ir įbrėžimus bamperio zonoje, kurie sąlygoja automobilio išorinio vaizdo estetiką. Netgi neoriginalaus bamperio kaina yra gana aukšta ir kokybės prasme dažnai neprilygsta automobilio originalui, todėl bamperio remontas yra vienas iš pigiausių ir efektyviausių būdų sugrąžinti automobiliui gerą išvaizdą. Profesionalus priekinio arba galinio bamperio remontas bei teisingai atlikti automobilio dažymo darbai leidžia greitai gražinti automobilio prekinę išvaizdą.


Bamperių remontas be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, turintiems sąskaitą, paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Bamperių remontas Vilniuje šių markių automobiliams:

Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien bamperių remontas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.

Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:


 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;


Skaidrios procedūros.


Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.


+1 PRO kėbulų servisas - 100% Garantija: bamperių dažymas, klijavimas, virinimas. Greita registracija.


Bamperių remontas - Proservisai - +370 683 24223


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinį žodį: Bamperių remontas Vilniuje arba atitinkamas miestas, kuriame ieškote bamperių remonto paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu.


Nežinai kam jį patikėti?

Atvykite remontuoti bamperius pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.


 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.


Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook, Google+ puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie bamperių remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 74
Šiuo metu remontuojame 323 klientų automobilius.