Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje


Automobilių elektros sistemos remontas Vilniuje - Proservisai

Šiuolaikiniame automobilyje yra daug visokių elektronikos įdomybių, kurioms kartais reikalingas elektros sistemos remontas. Kaip žinote, visi automobilyje persipynę mazgai bei leputės, parktronikai, ABS ir SRS sistemos privalo funkcionuoti, tam kad būtų užtikrintas Jūsų automobilio eksploatacijos komfortas bei saugumas.


Elektros sistemos remontas reikalauja specialių žinių ir įgūdžių, todėl turi būti atliekamas tik pas profesionalus. Tik patyrę elektronikos meistrai gali suremontuoti elektronikos sistemas Jūsų automobilyje taip, kad jos Jums nebekeltų rūpesčių ilgus metus. Todėl, Automobilių elektros sistemos remontas Vilniuje turi būti atliekamas pas mus!

Automobilių elektros sistemos remontas Vilniuje - Proservisai - +370 683 24223

Automobilių elektros sistemos remontas - kainos.

Automobilių elektros sistemos remontas. Tik profesionalų darbas!

Taip pat svarbu paminėti, jog elektros sistema Jūsų automobilyje atsakinga už tokias funkcijas kaip kuro padavimą, stabdymą, elektronikos pagalba Jūs pakeliat arba nuleidžiat stiklus Jūsų automobilyje, įjungiate arba išjungiate šviesas, klausotės muzikos, užrakinate arba atrakinate Jūsų transporto priemonę – taigi praktiškai visos sistemos šiuolaikiniame automobilyje yra vienaip ar kitaip susietos su elektronika.


Elektros sistemos remontas – gana kruopštus technologinis procesas iš autoservise dirbančių meistrų kokybiškų žinių, gerų įgūdžių automobilio programinio aptarnavimo srityje. Kalbant, apie elektros sistemos remontą svarbu pabrėžti, kad dauguma autoservisų nenoriai imasi šios procedūros, nes tai itin kruopštus ir atsakingumo reikalaujantis darbas.


Autoservisų tinkle Proservisai elektros sistemos remontas Vilniuje atliekamas tik tų specialistų, kurie dirba išskirtinai šioje srityje.


Automobilių elektros sistemos remontas Vilniuje be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.


Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, turintiems sąskaitą su antspaudu "Proservisai klientas", paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Autoelektrikas. Sunku rasti patyrusį autoelektriką?

Dėl įvairių su ilgalaikiu automobilio eksploatavimu susijusių priežasčių automobilio elektronikos mazgai anksčiau ar vėliau pradeda gesti. Todėl mūsų kvalifikuoti autoelektrikai yra puiki išeitis atsiradus bėdų Jūsų automobilyje. Kvalifikuoto autoelektriko paslaugos šiais lakais labai retas dalykas.


Dažnai dėl kompetencijos trūkumo autoelektrikas nesugeba identifikuoti esančios problemos, taip padidindamas Jūsų automobilio remonto išlaidas kelis kartus. Autoservisų tinkle dirbantys autoelektrikai yra kompetentingi ir turi unikalių įgūdžių autoelektriko paslaugoms atlikti. Taip yra todėl, kad mūsų autoelektrikai dirba išskirtinai šioje srityje, todėl yra šios srities profesionalai.

Elektros sistemos remontas Vilniuje šių markių automobiliams:

Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien elektros sistemos remontas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.

Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.

Automobilių elektros sistemos remontas Vilniuje - Proservisai - +370 683 24223

Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinius žodžius: Elektros sistemos remontas Vilniuje arba Autoelektrikas Vilniuje arba atitinkamas miestas, kuriame ieškote autoelektriko paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.


Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu.

Atvykite remontuoti elektros sistemą pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.

 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook, Google+ puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie elektros sistemos remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.
Pamėkite mūsų puslapį!

Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 93
Šiuo metu remontuojame 345 klientų automobilius.