Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Pakabos remontas Vilniuje - Proservisai

Pakabos remontas yra gana dažnai autoservisuose atliekama procedūra. Automobilio eksploatacija per netvarkingus kelius sąlygoja tai, kad greitu metu Jūsų automobiliui bus reikalingas pakabos remontas. Pagal tai kaip automobilis elgiasi kelyje galima spręsti ar darytinas pakabos remontas ar ne.


Pavyzdžiui, esant netvarkingai pakabai automobilis siūbuoja į šonus, girdisi pašaliniai garsai. Jeigu jums kyla abejonių dėl Jūsų automobilio pakabos būklės, kreipkitės į autoservisų tinklą Proservisai pakabos diagnostikai.


Primename: visos detalės, kurios yra naudojamos atliekant pakabos remontą yra kokybiškos.


Akcentuojame: autoservisų tinklo Proservisai dirbantys specialistai, kurie atlieka pakabos remontą, yra savo srities profesionalai bei turi visą reikiamą įrangą, kuri suteikia galimybę automobilio remontą paversti kokybišku ir greitu procesu.


Pakabos remontas Vilniuje Proservisuose atliekamas itin profesionaliai, todėl galite būti tikri, jog patekote į tinkamas rankas. Registruokitės nemokamai konsultacijai - mūsų profesionalus administratorius ras būdą Jums pagelbėti!

Pakabos remontas - Proservisai - +370 683 24223

Pakabos remontas - kainos.


Pakabos remontas Vilniuje be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, turintiems sąskaitą, paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Automobilio pakaba. Kas tai?Pakaba žymiai sušvelnina kratymąsi užvažiavus ant nelygumų. Visos šiuolaikinės pakabos sudarytos iš trijų pagrindinių elementų: „varomoji“, „slopinamoji“ „elastingoji“.


Pakabos skirstosi į du tipus: „priklausomas“ ir „nepriklausomas“. Nesvarbu, kad visos pakabos detalės dažniausiai yra kokybiškos, vis tiek pakabos remontas yra labai populiari procedūra autoservisuose. Taip yra, todėl, kad automobilio pakaba darbu yra apkraunama kiekvieną kartą išvažiavus automobiliui į gatvę.


Automobilio pakabą sudaro: amortizatoriai, vairo traukės, spyruoklės, antgaliai, svirtys, sailenblokai šarnyrai, pusašiai ir jų šarnyrai, ratų guoliai ir kitos važiuoklės dalys. Mūsų autoservisų tinkle atliekami visų šių dalių ir jų detalių remontas arba keitimas.


PRO važiuoklės, pakabos patikra, remontuojant automobilį pas mus, nemokama. 100% garantija, patraukli kaina.

Pakabos remontas Vilniuje šių markių automobiliams:

Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien mechaninių dėžių remontas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.


Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.


Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros.


Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.

Pakabos remontas - Proservisai - +370 683 24223


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinius žodžius: Pakabos remontas Vilniuje arba atitinkamas miestas, kuriame ieškote pakabos remonto paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu.


Nežinai kam jį patikėti?

Atvykite remontuoti pakabą pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.


 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.


Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook, Google+ puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie pakabos remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 109
Šiuo metu remontuojame 345 klientų automobilius.