Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Turbinų remontas Vilniuje - Proservisai

Ko gero dažnam automobilių vairuotojui turbinų remontas ne kartą girdėta frazė. Dauguma automobilių vairuotojų žino, kas yra turbina ir kam ji reikalinga, bet iš praktikos galime pasakyti, kad mažai kas žino kaip taisyklingai ir tvarkingai ją eksploatuoti, stebėti techninę jos būklę.


Juk turbinos eksploatacijos laikas tiesiogiai susijęs su tuo, ar reguliariai variklyje yra keičiami tepalai (alyva), atliekami kiti reguliarūs techniniai aptarnavimai. Jei šių procedūrų vengiama, tikėtina, kad turbinos tarnavimo laikas bus ženkliai trumpesnis. Sugedus turbinai, reikalingas jos remontas, restauravimas. Kaip neapsigauti ir pasirinkti tam tinkamus meistrus?


Turbinų remontas atliekamas daugelyje autoservisų Vilniuje. Tiesa, dažniausiai turbinų remontą atlieka ne tame autoservise dirbantys meistrai, bet auotserviso partneriai, kurie specializuojasi turbinų remonte.


Tačiau nustatant turbinos gedimus pirminiai autoservisai naudoja tam beveik nepritaikytą įrangą ir kompiuterinę diagnostiką. Todėl dažnai tenka sumokėti už ne kokybišką paslaugą, kurią vėliau antrą kartą atlieka kiti meistrai.

Turbinų remontas - Kaip išleisti mažiau?

Kaip išleisti mažiau, o suremontuoti geriau ir greičiau? Primename, jog sugedus turbinai, nesugadinti viso variklio padės kokybiška turbinos diagnostika ir šiuolaikiškas kvalifikuotas turbinos remontas. Turbinos diagnostika labai atsakingas darbas, nes jo metu privaloma kuo tiksliau nustatyti gedimą.


Be to, restauruojant turbiną patyrę meistrai stengiasi rasti ir jos gedimo priežastis, nes suremontavus turbiną, bet nepašalinus priežasčių dėl ko ji sugedo, ji vėl gali tapti nebetinkama naudoti. Kokybiškam diagnostikos ir remonto procesui užtikrinti reikalinga specializuota patikros įranga.


Juk suprantama:

Turbinos keitimas į naują ar variklio remontas yra kelis kartus brangesnis procesas nei turbinos remontas ar turbinos restauravimas. Todėl geriau atlikti turbinos diagnostiką (PRO turbinos patikra) iš anksto, kad turbinos remontas būtų atliktas laiku, taip maksimaliai sumažinant išlaidas Jūsų automobilio remontui.


Šiuolaikiškas turbinų remontas – tai patikimo variklio ir viso automobilio veikimo garantas. Turbinų remontas Vilniuje Proservisuose atliekamas itin kokybiškai - pasitelkiama visa reikalinga įranga bei ilgametė meistrų patirtis.


Esame suremontavę ne vieną tūkstantį automobilių (tikslų skaičių žiūrėkite čia). Todėl drąsiai galime teigti, kad autoservisų tinkle Proservisai turbinų remontas profesionaliai.atliekamas visų markių automobiliams (žiūrėti žemiau).

Turbinu remontas - Proservisai - +370 683 24223

Turbinų remontas - kainos.


Turbinų remontas Vilniuje be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.


5c1ce3cd49fd2.png

Proservisai turbinų remonto paslaugų paieškos dinamika Vilniuje.(gruodžio-lapkričio mėn.)

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, registruotiems "Proservisai" autoservisuose, paslauga nemokama.


Taigi, pas mus suteikiama 100%, realiai veikianti grantija.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Turbinos remontas. Diagnostika. Patikėkite Proservisų meistrams!

Autoservisų tinkle Proservisai profesionaliai atliekame turbinų remontą negaišdami daug laiko, nes registruodami Jus į autoservisą žinome, kad yra +1 laisva vieta. Todėl, palikus mums remontuoti savo automobilį, remonto darbus pradedame iš karto.


Profesionalai autoservisų meistrai, turintys didžiulę patirtį turbinų remonto srityje padarys viską, kad Jūsų automobilis vėl būtu tinkamas kasdieniniam naudojimui. Taip pat svarbu paminėti, jog mūsų tinkle dirbantys specialistai suteiks reikalingas rekomendacijas, kad galėtumėte prailginti savo automobilio eksploataciją.


Proservisai - tai ne tik autoservisas tai tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto ir priežiūros darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe ir maloniu aptarnavimu.


Atvykite pas mus atlikti turbinos remontą ir Jūs tuo įsitikinsite patys!

Turbinų remontas Vilniuje šių markių automobiliams:

Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien skubus turbinų remontas ar restauravimas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.


Plačiau apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.


Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros.


Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.

Turbinu remontas - Proservisai - +370 683 24223


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinius žodžius: Turbinų remontas Vilniuje arba atitinkamas miestas, kuriame ieškote turbinos remonto paslaugos. Alternatyvių servisų, kurie atlieka turbinų remontą, pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.


Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu.


 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.


Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook, puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie turbinų remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 96
Šiuo metu remontuojame 345 klientų automobilius.