Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Kapitalinis variklio remontas Vilniuje - Prsoervisai

Ko gero sutiksite? Kapitalinis variklio remontas yra ne pigi ir daug laiko reikalaujanti procedūra. Ir tai suprantama: variklis – pats svarbiausias ir ko gero sudėtingiausias bet kokio automobilio komponentas. Tik užvedus automobilį variklis patirdamas dideles apkrovas pradeda nesustojamai dirbti.


Negana to, variklio darbas automobilyje turi būti nepriekaištingas - be jokių defektų. Tačiau laikui bėgant, dėl nuolat patiriamų minėtųjų apkrovų, didžioji dalis kiekvieno automobilio variklyje esančių detalių susidėvi. Dėl šios priežasties automobiliui po kurio laiko atliekamas kapitalinis variklio remontas (variklio kapitalinis remontas).


Tuomet iškyla dilema, kokiems meistrams patikėti šį daug žinių ir patirties reikalaujantį darbą. Dauguma autoservisų savo tinklapiuose rašo, kad jose dirba profesionalai, kurie puikiai išmano savo darbą. Galbūt tai ir tiesa.


TIk norėtume pabrėžti, jog savo autoservisus esame apjungę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Esame aptarnavę ne vieną tūkstantį klientų (tikslų skaičių žiūrėkite čia.) Todėl, esame susidūrę su įvairaus tipo ir pobūdžio gedimais.


Primename: prailginti variklio darbą galima periodiškai atliekant variklio diagnostiką, smulkius remonto darbus, reguliarius techninius aptarnavimus, tepalų keitimą.


Kuomet automobiliui neišvengiamai reikalingas kapitalinis variklio remontas (variklio kapitalinis remontas) nedvejodami kreipkitės į mus. Mes tikrai užtikrinsime sklandų bei malonų remonto procesą už teisingą kainą.


Ko gero naturalu, kad meistrai, neturintys reikiamos kvalifikacijos ir patirties, imdamiesisi diagnuozuoti tam tikrus gedimus, o vėliau juos šalinti sueikvoja daug papildomo laiko. Negana to, dažnai tokie meistrai nesugebėdami tiksliai nustatyti gedimo, jo ieško ir šalina per aplinkui. Visi šie kompetencijos stokos aspektai galiausiai daro neigiamą įtaką kliento piniginėms ir laiko sąnaudoms.


Proservisai yra ta vieta, kur sąžiningas kapitalinis variklio remontas Vilniuje atliekamas itin profesionaliai, todėl galite būti tikri, kad remontui išleisite adekvačią pinigų sumą, nes remonto metu atliekami tik tie darbai, kurie reikalingi Jūsų automobilio variklio gedimų pašalinimui.

Kapitalinis varikliu remontas - Proservisai - +370 683 24223

Kapitalinis variklio remontas - kaina.

Variklio kapitalinis remontas. Tik profesionalų darbas!

Kaip jau minėjome, kapitalinis variklio remontas (variklio kapitalinis remontas) yra gana ne pigi paslauga, kurios autoservisai dažnai ir neatlieka.


Todėl rekomenduojame kapitaliniam variklio remontui kreiptis į profesionalus, kurie turėtų ilgametę patirtį šioje srityje, o autoservisai, kuriuose jie dirba būtų modernūs su visa reikalinga įranga kokybiškam šios paslaugos įgyvendinimui.


Primename, kad autoservisų tinkle Proservisai meistrai yra savo srities specialistai, kurie pasitelkę į pagalbą visą turimą įrangą geba kapitalinio variklio remontą paversti itin kokybiška paslauga.


Nedelsk ir registruokis dabar, kol automobilio variklį dar galima išgelbėti.


Kapitalinis variklio remontas Vilniuje be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.


Kapitalinis variklio remontas

Proservisai variklio kapitalinio remonto paslaugų paieškos dinamika Vilniuje.(gruodžio-lapkričio mėn.)

Kapitalinis variklio remontas. Kada jis atliekamas?

Gedimų požymiai, kuriems pašalinti gali prireikti variklio kapitalinio remonto:

 • Motoras blogai užsiveda arba dažnai užgesta;
 • Žymiai padidėjo tepalų sąnaudos;
 • Dirbant varikliui girdisi jam nebūdingi garsai.


Primename: jeigu pasireiškė nors vienas iš šių požymių kapitalinis variklio remontas (variklio kapitalinis remontas) turi būti atliekamas nedelsiant, nes galima variklį sugadinti nepataisomai, o pakeisti variklį kainuos kelis kartus brangiau nei šiuolaikinis kapitalinis variklio remontas. Registruokitės konsultacijai ir mūsų profesionalus administratorius ras būdą Jums pagelbėti!


Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, registruotiems "Proservisai" autoservisuose, paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Kapitalinis variklio remontas. Kaip jis atliekamas? Kad kapitalinis variklio remontas (variklio kapitalinis remontas) būtų itin kokybiškas autoservisų tinkle Proservisai dirbantys specialistai prieš pradedant remonto darbus atlieka variklio diagnostiką.


Pasinaudoję specializuota įranga meistrai išsiaiškina variklio esamą būklę ir reikalingus atlikti remonto darbus. Surašę visus gedimus mūsų specialistai įvardins automobilio savininkui visus reikiamus remonto darbus bei kaštus.


Kapitalinis variklių remontas pažingsniui:

Akcentuojame: Kapitalinis variklio remontas pradedamas tik suderinus visus darbus ir kainą su automobilio savininku.


Kapitalinio variklio remonto metu variklis yra demontuojamas iš automobilio ir išardomas. Taip meistrai mato konkrečių detalių būklę bei visus defektus, kuriuos reikia pašalinti. Tuomet, variklis kruopščiai nuvalomas, pradedami variklio remonto darbai.


Keičiant bet kokią detalę variklyje mūsų specialistai su Jumis aptars tos detalės būklę, tokiu būdu Jūs patys galėsite nuspręsti, kurias detales keisti, o kurias remontuoti. Norime pabrėžti, kad mūsų autoservisų tinkle dirbantys meistrai montuos tik tas detales, kurios atitinka Jūsų automobilio specifikacijas bei gamintojų rekomendacijas. Baigiant variklio kapitalinį remontą yra pakeičiamas tepalas. Surinktas variklis kruopščiai patikrinamas, sureguliuojamas, montuojamas į automobilį.

Kapitalinis varikliu remontas - Proservisai - +370 683 24223

Kapitalinis variklio remontas Vilniuje šių markių automobiliams:

Taigi, pas mus remontuojami visų šių lengvujų automobilių markių ir modelių varikliai.


Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien kapitalinis variklio remontas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.


Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.


Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;


Skaidrios procedūros.


Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai. 100% garantija.


Be to, turėdami daug autoservisų užtikriname, kad visada atsiras +1 laisva vietą Jūsų automobiliui.


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinį žodį: Kapitalinis variklio remontas Vilniuje, variklio kapitalis remontas arba + variklių remontas atitinkamas miestas, kuriame ieškote kapitalinio variklio remonto paslaugos. Alternatyvių servisų, kurie atlieka kapitalinį variklių remontą, pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.


Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu. Atvykite remontuoti variklį Vilniuje pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.


 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.


Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie kapitalinį variklio remontą, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 107
Šiuo metu remontuojame 323 klientų automobilius.