Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Smagračių remontas Vilniuje - Proservisai

Dažniausiai automobilių savininkai renkasi smagračių remontą – ši procedūra ženkliai sumažina kainą lyginant su smagračio keitimu į naują. Tačiau, reikėtų žinoti, kad smagračių remontas gana sudėtingas technologinis procesas, todėl smagračių restauravimą reikėtų patikėti profesionalams, kurie šią procedūrą atlieka ne vienerius metus. Daugelyje autoservisų, kuriuose atliekamas smagračių remontas imasi tokio pobūdžio darbų, bet retai kada duoda garantiją už rezultatą.


Primename, kad sugedęs ir netinkamai funkcionuojantis smagratis gali sukelti labai didelių destruktyvių bėdų, kurias šalinant automobilio remonto kainą išaugins kelis kartus. Smagračio remontas Vilniuje Proservisuose atliekamas itin profesionaliai. Mūsų meistrai turi ilgametę patirtį, kurią pasinaudodami smagracių remontą atlieką greitai, už adekvačią kainą.

Smagračių remontas - Proservisai - +370 683 24223

Smagračių remontas. Profesionalų darbas!

Smagračių konstrukcija nėra jau tokia paprasta - kai kurios smagračio dalys susidėvi nepataisomai, todėl atliekamas smagračių restauravimas. Smagračių restauravimas - tai ne tik smagračių remontas, bet ir jo sudedamųjų dalių keitimas naujomis. Todėl svarbu pabrėžti, kad autoserviso meistras privalo turėti visą smagračių restauravimui reikalingą įrangą, detales.


Akcentuojame: autoservisų tinkle Proservisai dirbantys meistrai yra savo srities profesionalai, kurie pasitelkę visą reikalingą įrangą smagračių remontą atlieka itin kokybiškai. Registruokitės konsultacijai - mūsų profesionalus operatorius ras būdą Jums padėti!


Smagračių remontas Vilniuje be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, registruotiems "Proservisai" autoservisuose, paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Smagračių remontas. Kaip vykdomas smagračių restauravimo procesas?

Kalbant apie smagračių restauravimą, tai ne tik smagračio remontas (perrinkimas), bet ir tam tikrą standartinis remonto procesas, kuris susideda iš:

 • Defektuotų detalių keitimas;
 • Nušlifuoti pažeistas vietas;
 • Balansavimas

Smagračių remontas - Proservisai - +370 683 24223


Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien smagračių remontas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.


Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.


Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;


Skaidrios procedūros.


Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinį žodį: Smagračių remontas Vilniuje + arba atitinkamas miestas, kuriame ieškote smagračių remonto paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.


Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu. Atvykite remontuoti smagratį Vilniuje pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai. • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.


Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook, Google+ puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie smagračių remontą, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 94
Šiuo metu remontuojame 265 klientų automobilius.