Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Automobilio remontas, patikra, diagnostika, Proservisai

Ar ne tiesa? Sugedus automobiliui su siaubu pagalvojame apie autoserviso paieškas. Nežinai kuo pasitikėti, kad neapgautų dėl kainos, remonto laiko ar kokybės. Todėl dažnam vairuotojui automobilių remontas yra tikras galvos skausmas.


Proservisai - ne šiaip autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekamos visos įmanomos autoserviso paslaugos: automobilių remontas, profesionali patikra, diagnostika, priežiūra, pagalba kelyje.


Dirbame Jums, kad važiuotumėte saugiai, o automobilio eksploatacija Jums nekeltų problemų. Pas mus atliekami visų (iki 6 tonų) lengvųjų automobilių, minivenų mikroautobusų, krovininių automobilių remonto darbai.


Be to, remonto darbai pradedami tik tada, kai viską suderiname su atvykusiais klientai. Taip pat vykdome pastovią komunikaciją informuodami apie automobilio remonto eigą bei kainą.


Užtikriname, kad automobilio remontas, ko gero, niekada nebuvo toks paprastas! Automobilių remonto darbų, kurių mes negalėtume įveikti beveik nebūna. Svarbiausia - mes dirbame racionaliai, todėl taupome klientų laiką ir pinigus.

Automobilio remontas, patikra, diagnostika - Proservisai - +370 683 24223

Automobilių remontas. Kaip mokėti teisingą kainą?

Automobilių remontas atliekamas visur - pradedant „garažiukais“ baigiant oficialiomis automobilių gamintojų atstovybėmis. Kur atlikti automobilio remontą, pasirinkimas yra gana platus. Tad kur gi kreiptis norint, kad automobilių remontas taptų kiek įmanoma mažesniu galvos skausmu?


Sunku nuspręsti, kam patikėti automobilio remontą, kai nesinori labai pigių, bet nekokybiškų arba nepagrįstai brangių paslaugų. Kaip sumokėti teisingą kainą už automobilių remontą?


Kaip nepatekti į nekokybiškai automobilių remontą atliekančių meistrų pinkles? Kaip žinoti, kad remontui naudojamos detalės yra kokybiškos ir meistrai nepiktnaudžiauja detalių kainomis ir t.t.? Atliekant automobilių remontą autoservisų tinkle Proservisai Jūs galite tikėtis kvalifikuotos paslaugos visų markių automobiliams!


Proservisai tinklo klientai visuomet yra patenkinti, nes visus remonto darbus ir nesklandumus išsprendžiame mes patys. Kiekvieno Proservisų tinklo kliento automobilio remonto istorija yra saugoma mūsų duomenų bazėje, todėl mes laikui bėgant žinome visus Jūsų automobilio „sopulius“.

Proservisai – tai šeimos gydytojas Jūsų automobiliams.


Automobilių remontas be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu "UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.


SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Automobilio remontas. Kur geriausia remontuoti automobilį?

Žinoma, būna išimčių, kuomet purvinam, netvarkingam, šaltam „garažėlyje“ dirbantis meistrelis yra super viso automobilio remonto srities ekspertas, kuris užsimerkęs gali atlikti Jūsų automobilio remontą ir netgi „kaip savam“ paimti nedidelę pinigų sumą už savo paslaugas.


Tačiau realybė yra visai kitokia. Dažiausiai kokiame nors eiliniame automobilio remonte toks meistrelis, ko nors nepastebės, tvarkingai neprisuks. Taip yra todėl, kad toks meistrelis dažniausiai neturi nei kompetencijos, nei reikiamos įrangos automobiliams remontuoti.


Svarbiausia, kad Jūs negalite, būti užtikrinti, kad po tokio remonto jūsų automobilio eksploatacija bus saugi. Taip yra, todėl, kad kai kurie "garažiukai" Jums nesuteikia jokių garantijų.


Autoservisų tinkle Proservisai kiekvienai automobilio remonto paslaugai yra skirtas techninis advokatas, kuris garantuoja nuoseklų ir kokybišką autoservisų darbą, todėl Jums automobilio remontas nebekels jokių rūpesčių ir Jūs būsite tikri, kad po remonto vairuojate techniškai tvarkingą bei saugų automobilį. Todėl visiems remonto darbams suteikiama realiai veikianti garantija.


Proservisai: remontas, diagnostika, patikra - visų markių automobiliams

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas visų Lietuvoje geriausiai žinomų automobilių gamintojų: Audi; BMW; Ford; Lexus; Mazda; Mercedes; Nissan; Opel; Peugeot; Renault; Škoda; Toyota; Volkswagen (VW); Volvo automobilių remontas.


Autoservisų tinkle Proservisai taip pat atliekamas kitų Lietuvoje gerai žinomų brangesnių ir pigesnių automobilių gamintojų: Alfa Romeo; Chevrolet; Chrysler; Citroen; Dodge; Fiat; Hyundai; Honda; Mitsubishi; Saab; Seat; Subaru automobilių remontas.


Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ir rečiau Lietuvos keliais važinėjančių Acura; Dacia; Daewoo; GAZ; GMC; Infiniti; Isuzu; Jaguar; Jeep; Kia; Lada; Lancia; Land Rover; Mercury; Mini; Moskvich; Plymouth; Pontiac; Porsche; Rover; Smart; Ssang Yong; Suzuki automobilių remontas.


Autoservisų tinkle Proservisai remontuojami net retai Lietuvoje sutinkamus egzotiškų gamintojų: Aston Martin; Bentley; Bugatti; Buick; Cadillac; Chery; Daihatsu; Ferrari; Foton; Geely; Great wall; Hummer; Lamborghini; Lincoln; Maserati; Maybach; MCLAREN; MG; Oldsmobile; Polonez; Proton; Rolls-Royce; Scion; Talbot; Tata (Telco) ar senoviniai automobiliai.


Automobilių remontas. Autoservisų tinkle Proservisai

Proservisų tinkle dirbantys specialistai atliekantys automobilių remontą atitinka aukštus kvalifikacinius reikalavimus, kurie atsispindi automobilio remonto darbų atlikimo kokybėje. Kiekvienas mūsų autoservisų tinklo meistras turi reikiamą darbo stažą, būtiną dirbant autoservise.


Darbų atlikimui mūsų tinklo autoservisuose naudojama visa reikiama įranga, todėl galime atlikti praktiškai bet kurį, su automobilių remontu susijusį darbą. Visa įranga periodiškai techniškai aptarnaujama, prižiūrima, atnaujinama.


Teikiame 100+ automobilių remonto bei priežiūros paslaugų. Todėl kompetencijos remonto darbams atlikti turime daugiau nei pakankamai. Be to, taupydami Jūsų laiką ir pinigus, stengiamės, kad kiekviena atliekama paslauga būtų greita ir itin profesonali.

Automobilio remontas, patikra, diagnostika - Proservisai - +370 683 24223

Automobilių remontas Vilniuje šių markių automobiliams:


Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros.


Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinius žodžius: Automobilių remontas arba Automobilio remontas + atitinkamas miestas, kuriame ieškote automobilio remonto paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.


Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu.

Atvykite remontuoti automobilį pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.

 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie automobilių remontą, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.

Pamėkite mūsų puslapį!

Šiuo metu remontuojame 333 klientų automobilius.