Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Parduodami automobiliai. Parduoda automobilius visi, bet realios garantijos dažniausiai nesuteikia.

Parduodami automobiliai turi būti išvalyti, išblizginti - žino kiekvienas, kas parduoda automobilius. Gerai atrodantys automobiliai pardavimui greitai suranda naujus šeimininkus. Visgi naudoto automobilio pirkėjas turėtų domėtis ne tuo, kaip automobilis blizga. Daug svarbiau įvertinti kurie automobiliai pardavimui yra suremontuoti kokybiškai, ar yra taikomos garantijos, kas garantuoja, ar garantijos realios.


Automobilio pirkėjui labai sunku savarankiškai įvertinti, ar parduodami automobiliai yra kokybiški ir patikimi, ar automobilių pardavėjai nenori apgauti. Lietuvoje daugiausiai naudotų automobilių parduoda taip vadinami “perekūpai”. Įprastai jie parduoda automobilius nesilaikydami nei įstatymų, nei moralės normų.


Automobilių pardavėjų tikslas - bet kokia kaina uždirbti pelną. Todėl parduodami automobiliai dažnu atveju yra remontuojami neatsakingai. Automobilių “perekūpai”, net neturėdami kvalifikacijos ir reikiamų įrankių bei įrangos, automobilius remontuoja patys - kad tik pigiau. Naudojamos tik pigiausios, dažnai nekokybiškos, detalės. Nenuostabu, nusipirkus tokį naudotą automobilį, po savaitės ar mėnesio dažniausiai prireikia papildomų investicijų. Dar blogiau, kai parduodami automobiliai tampa netinkami eksploatacijai arba jų remonto kaina viršija paties nupirkto automobilio kainą. Autoservisų tinklas Proservisai naudotų automobilių pirkėjams rekomenduoja:


  • Visada pasidomėti asmeniu, kuris parduoda automobilius;
  • Įsitikinti, ar parduodami automobiliai su garantija.

UAB Proservisai parduoda automobilius su garantija.

Parduoda automobilius kas netingi - niekam neuždrausta. Automobilių pirkėjai nori patikrinti ar parduodami automobiliai neturi paslėptų defektų. Autoservisų tinkle Proservisai kasdien tikrinami parduodami automobiliai. Atliekame važiuoklės patikrą ir kompiuterinę diagnostiką. Po parduodamo automobilio patikros pirkėjai apie automobilį sužino daugiau, nei norėtų pardavėjai. Sužinoję kiek kainuos pilnas automobilio paruošimas eksploatacijai, beveik 80% pirkėjų atsisako perkamo automobilio.


Matydami, kaip dažnai automobilių pardavėjai bando apgauti automobilių pirkėjus, nutarėme pirkėjams pasiūlyti automobilius su garantija. Mūsų parduodami automobiliai yra brangesni, nei internete parduodami "perekūpų". Visgi automobilių pardavėjai labai sunerimo, išgirdę, kad UAB Proservisai parduoda automobilius su garantija.


Proservisų parduodami automobiliai yra kruopščiai suremontuoti ilgametę patirtį turinčių meistrų, kurie naudoja licenzijuotą, patikimą įrangą. Atsakingai pareiškiame, kad UAB Proservisai parduoda automobilius kurie mūsų klientams nekelia tiek rūpesčių, kiek iš perpardavėjų įsigyti automobiliai. Negana to, jei visgi sugenda mūsų suremontuotas mazgas ar pakeista detalė, garantinėmis sąlygomis taisome ar keičiame nemokamai. Taigi, mūsų garantija yra realiai veikianti.


Kokie šiuo metu parduodami automobiliai, galite pažiūrėti čia:

UAB Proservisai parduodami automobiliai Vilniuje;

UAB Proservisai parduodami automobiliai Kaune;

UAB Proservisai parduodami automobiliai Klaipėdoje;

UAB Proservisai parduodami automobiliai Šiauliuose ir kt.

Kodėl brangesni naudoti automobiliai su garantija yra geriau, nei pigesni be garantijos.

Automobilių perpardavėjai, parduoda automobilius be garantijos. Net jei siūloma garantija, ji niekuo nepagrįsta. Automobiliui sugedus, rasti pardavėją gali būti keblu. Jei visgi pardavėją pavyksta surasti, jo garantija pagrįsta garbės žodžiu, todėl rasti teisybę beveik neįmanoma. Ypač, jei automobilio gedimas rimtesnis.


UAB Proservisai, kasdien susiduria su bandymais parduoti nekokybiškai suremontuotus automobilius. Siekdami pagelbėti naudotų automobilių pirkėjams, mes nutarėme keisti netinkamas automobilių perpardavėjų pelno vaikymosi tradicijas - ėmėmės naudotų automobilių paruošimo pardavimui ir pardavimo su garantijomis. Automobilius remontuojame atsakingai, naudojame optimalias (brangias) detales. Automobilių remonto darbus atlieka tik kvalifikuoti specialistai. Parduodame tik kokybiškai suremontuotus, eksploatacijai paruoštus automobilius.


Autoservisų tinklo Proservisai parduodami automobiliai turi realią garantiją:

  • 1 val po automobilio pirkimo (kartu su Proservisų atstovu važiuojant miesto ir užmiesčio keliais): visiems atsiradusiems defektams;
  • 5 dienas po automobilio pirkimo dienos: visiems defektams, išskyrus variklio, pavarų dėžės ir elektronikos defektus.
  • 5 dienas po automobilio pirkimo dienos: variklio, pavarų dėžės ir elektronikos defektams, jei jie atsirado ne dėl vairuotojo kaltės.
  • 100 dienų po automobilio pirkimo dienos: visoms detalėms/mazgams, kurios/kurie buvo keistos/keisti remontuojant pardavimui ruošiamą automobilį (detalių/mazgų pirkimo dokumentai pridedami prie automobilio pirkimo-pardavimo sutarties) ir sugedo per garantinį laikotarpį, jei gedimai atsirado ne dėl vairuotojo kaltės.


Kaip per pirmus du metus parduodami automobiliai be garantijos gali pabrangti du kartus ar dar daugiau, galite rasti čia:


UAB Proservisai techninio advokato tarnyba gauna skundų, dėl nesąžiningų automobilių pardavėjų veiksmų. Deja, daugeliu atveju tokiems pirkėjams negalime padėti, nes tie kas parduoda automobilius, specialiaių žinių neturinčiam pirkėjui tyčia neįteikia reikiamų dokumentų arba pardavimo dokumentai būna suklastoti. Savaime aišku tokie parduodami automobiliai turi daug paslėptų defektų.


Taigi, pirkdami naudotą automobilį, rinkitės ne mažiausią kainą, kuri dažnai išauga du kartus ar dar daugiau. Geriausias pasirinkimas - naudotas automobilis su realiai veikiančią garantija.


Šiuo metu remontuojame 346 klientų automobilius.