Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Naudoti Audi Automobiliai
8550 9405 €
  • 2009
  • 3 cm3
  • Dyzelis
  • 236101 km
  • Mechaninė
Skaityti plačiau

Naudoti Audi automobiliai. Ką verta žinoti?

Naudoti Audi automobiliai yra vieni populiariausių automobilių visoje Lietuvoje. Visi esame girdėję gerų žodžių apie vokišką kokybę. Tačiau ne visi naudoti Audi yra tinkami tolimesnei eksploatacijai. Į Lietuvą naudoti Audi automobiliai iš Vokietijos įvežami dažniausiai. Be naudotų Audi iš Vokietijos, Lietuvos keliuose populiarūs naudoti Audi automobiliai iš Olandijos, Belgijos, Danijos, Prancūzijos ir iš kitų ES šalių.


Lietuvoje taip pat populiarūs Audi naudoti automobiliai iš JAV. Dalis į Lietuvą įvežtų Audi automobilių yra remontuojami rimtuose autoservisuose. Tokie automobiliai kainuoja šiek tiek brangiau, bet jau per pirmus eksploatacijos metus atsiperka. Nemalonu, bet didesnė dalis Lietuvą pasiekusių naudotų Audi automobilių yra remontuojami įvairių “auksarankių”, kurie neturi nei tinkamos kvalifikacijos, nei įrankių, nei profesionalios kompiuterinės diagnostikos.


Dažniausiai, “auksarankių” suremontuoti naudoti Audi automobiliai nėra kokybiški, kartais net netinkami eksploatacijai, todėl gerokai pigesni. Pigūs Audi automobiliai nuperkami daug greičiau, bet netrukus pirkėjai supranta, ko iš tiesų vertas nupirktas pigus Audi automobilis.


Automobilių pirkėjai privalo žinoti, kad Lietuvos rinką pasiekiantys naudoti automobiliai dažniausiai remontuojami neatsakingai. Siekiama bet kokia kaina gauti kuo didesnį pelną. Siekdami pelno automobilių perpardavėjai ryžtasi net dokumentų ir ridos klastojimui.


Netinkamas eksploatacijai automobilis tampa “tinkamas eksploatacijai”. Nesvarbu, kad tokiu automobiliu važiuoti pavojinga, pardavėjai skelbimuose rašo: “ypač tvarkingas Audi automobilis iš Vokietijos”, “skubiai parduodamas mažai eksploatuotas Audi iš JAV”, “pigiai parduodamas Audi be defektų” ir t.t..


Tokį Audi automobilį įsigijęs pirkėjas anksčiau ar vėliau pastebi klastą. Dažnai per pirmus ir antrus eksploatacijos metus Audi automobilio remontas kainuoja brangiau, nei kainavo pats automobilis. Kai kuriems Audi pirkėjams tenka dar labiau nusivilti, kai išaiškėja, kad pirktas Audi automobilis sulipdytas iš dviejų.

Audi automobiliai. Kodėl Proservisai?

Suprantama, važinėti neatsakingai suremontuotais naudotais automobiliais (nesvarbu, ar tai Audi, ar kitos markės automobilis) yra pavojinga. Tokių automobilių eksploatacijos sąnaudos yra nepagrįstai didelės. Todėl prieš perkant naudotą automobilį, būtina įsitikinti ar automobilis yra tvarkingas, neturi paslėptų defektų.


Beveik 80% naudotų automobilių pirkėjų, Autoservisų tinkle Proservisai patikrinę perkamą automobilį, atsisako pirkinio. Tai žiauri statistika, indikuojanti, kad naudotų automobilių pardavėjai dirba neatsakingai, dažnai sukčiaudami.


Norime pabrėžti, kad visi naudoti Audi automobiliai, kuriuos parduoda Proservisai yra kruopščiai suremontuoti naudojant tik geros kokybes detales ir medžiagas. O remontą atlieka kvalifikuoti, ilgametę patirtį turintys meistrai.


Taip pat tiek remonto, tiek patikros metu naudojami profesionalūs įrankiai bei įranga. Todėl, mūsų parduodami naudoti Audi automobiliai nebereikalauja papildomų investicijų. Kaip liaudyje mėgstama sakyti: “sėdi ir važiuoji”. Mūsų tikslas, kad naudoti Audi automobiliai, kuriuos parduodame nepadarytų gėdos prieš mūsų pirkėjus, todėl parduodame tik tuos automobilius kuriais pasitikime.


Kitaip tariant, pas mus parduodami naudoti Audi automobiliai yra tokie automobiliai kuriais važinėtume ir patys. Nesiekiame tiesiog užsidirbti apgaunat klientą, norime kiekvienam pirkėjui parodyti, kad nusipirkti patikimą naudotą automobilį gali būti visai nesudėtinga. Proservisai - ko gero geriausia vieta įsigyti tvarkingą, be paslėptų defektų naudotą automobilį.

Audi lizingas. Audi automobiliai išsimokėtinai su garantija.

Kaip jau minėta, parduodame tik kruopščiai patikrintus, kokybiškus Audi markės automobilius. Įsigijus pas mus Audi markės automobilį net ir atsiradus kokiam gedimui garantinėmis sąlygomis jį šaliname nemokamai.


Kadangi, tikrindami ar remontuodami automobilius naudojame tiek kokybiškas, brangias detales, tiek profesionalią diagnostikos įrangą, tiek kvaliikuotą meistrų patirtį, todėl nebijome suteikti mūsų parduodamiems automobiliams remonto garantijos.


Taigi, akcentuojame: mūsų suteikiama garantija yra realiai veikianti. Mūsų tikslas - parduoti techniškai tvarkingą automobilį, kad klientui nebereikėtų dėti papildomų pastangų, norint saugiai, nepatiriant papildomų išlaidų jį eksploatuoti. Mes nesivaikome didžiulio pelno, mūsų teikiamų paslaugų kokybė yra mūsų įvaizdžio dalis, todėl naudotų automobilių pardavimą bei remontą vykdome itin atsakingai.


Be to, musų naudoti Audi automobiliai parduodami ir lizingu. Todėl, galite iškart neišleisti visos pinigų sumos, o pasinaudoti mūsų lizingo pasiūlymais ir mokėti nedideles mėnesines įmokas. Musų Audi lizingas tai pasiūlymai su mažomis (ne greitųjų kreditų, kurių palūkanos būna ir 70 ar daugiau procentų) palūkanomis. Mūsų teikiamas Audi lizingas puiki galimybė vairuoti patikimą automobilį. Gaukite pasiūlymą čia.


Taigi, su Proservisais būkite tikri, kad įsigijote patikimą Audi automobilį su garantija geriausiomis sąlygomis. Proservisai - sąžiningas automobilių pardavimas.

Šiuo metu remontuojame 348 klientų automobilius.