Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Techninė pagalba kelyje Vilniuje - Proservisai

Ilgą laiką planavote ir ruošėtės išvykai, tačiau dar net neišsukus iš miesto Jūsų automobilis staiga sugedo – kartu sugedo ir nuotaika, nes nebegalite tęsti kelionės? Tai tikriausiai prasčiausia kiekvieno vairuojančiojo patirtis, nes, beveik garantuojame, kad bent kartą kiekvienam iš mūsų yra nutikęs toks įvykis. Tokioje situacijoje Jums padėti visada pasiruošusi visą parą be laisvadienių dirbanti techninė pagalba kelyje Vilniuje – geriausias išsigelbėjimas iš kiekvienos probleminės situacijos.

Techninė pagalba kelyje - Proservisai - +370 683 24223

Techninė pagalba kelyje Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.


Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, turintiems sąskaitą, paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Techninė pagalba kelyje - bet kuriuo paros metu

Tam tikras gedimas, kuris iš pradžių galbūt pasirodė visai nesvarbus, gali sukelti ypač daug streso ir galvos skausmo – transporto priemonė nebejuda iš vietos, o stovite judriausioje miesto gatvėje. Neretai pats vairuotojas nebūna pajėgus patraukti automobilį į šalikelę, tad visada pagelbėti pasiruošusi profesionali techninė pagalba kelyje – vienas greičiausių ir patikimiausių išsisukimo iš keblios situacijos būdų.


Taip pat vertėtų savęs paklausti, ar tikrai suvokiate iškilusią problemą, suprantate atsiradusio gedimo pasekmes? Sugedus vienai ar kelioms, o dažnai – ir daugeliui automobilio funkcijų, tikrai ne kiekvienas vairuotojas gali atsakyti, kokia sistema sukėlė problemą, tad dažnai neturi ir galimybių ją panaikinti.


Profesionali Mūsų autoservisų tinklo Proservisai techninės pagalbos komanda bus šalia bet kokioje situacijoje ir sparčiai bei profesionaliai išspręs kiekvieną Jūsų transporto priemonę netikėtai ištikusią problemą. Eismo įvykis, nelaimingas atsitikimas ar paprasčiausias techninis gedimas – visais atvejais padėsime pašalinti esamas problemas bei išsamiai atsakysime į visus, su žalos atlyginimu susijusius klausimus.


Verta įsiminti – autoservisų tinklas Proservisai suteikia techninę pagalbą kelyje visą parą, kiekvieną savaitės dieną Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje. Ilgametę patirtį sukaupę mūsų darbuotojai budi visada, tad vos ištikus nelaimei kreipkitės į mus – bėdoje Jūsų nepaliksime net šventinėmis dienomis.

Techninė pagalba šaltuoju metų laiku.

Kiekvienas vairuotojas žino, kad šaltasis sezonas – metų laikas, kai transporto priemonės gedimų pasitaiko daugiausia. Oro sąlygos sukelia trukdžių ne tik vairuojant, bet ir tvarkingi eksploatuojant transporto priemonę. Turite neatidėliotinų planų ir nesate pasiruošę jų keisti?


Autoservisų tinklas Proservisai techninę pagalbą kelyje teikia nepaisydami oro sąlygų ar paros meto: lyja, sninga, o gal šlapdriba – jokie pašaliniai veiksniai nesutrukdys operatyvios mūsų patyrusios komandos reakcijos į Jūsų iškvietimą, todėl garantuojame, kad įvykio vietą pasieksime kuo greičiau.


Techninę pagalbą kelyje bet kuriuo metu teikiantis autoservisų tinklas Proservisai – žaibiškai reaguojanti, kvalifikuota ir ypatingai profesionaliai savo darbą dirbanti komanda, kuri pasirūpins Jūsų ir Jūsų transporto priemonės saugumu bet kokioje situacijoje.


Pagalbą vairuotojams ir jų automobiliams mūsų tinklas teikia jau daug metų, todėl siūlome ypač platų paslaugų, susijusių su greitąja technine pagalba kelyje spektrą.


Kelionėje iškilo keblumų? Nedelskite – saugokite ne tik savo bei artimųjų sveikatą, savo automobilį, bet ir taupykite brangų laiką – rinkite numerį 8 683 24223 ir kvieskite profesionalią pagalbą – autoservisų tinklą Proservisai.


Profesionalus mūsų administratorius atsilieps bet kuriuo paros metu, išsamiai atsakys į kiekvieną Jums iškilusį klausimą bei suteiks visą reikalingą informaciją apie mūsų tinklo teikiamas paslaugas.


Kodėl autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas?

Autoservisų tinkle Proservisai teikiama ne vien techninė pagalba kelyje. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.


Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.


Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;
 • Skaidrios procedūros.


Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.

Techninė pagalba kelyje - Proservisai - +370 683 24223

Kaip žinoti, kad Jūsų pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinius žodžius: Techninė pagalba kelyje Vilniuje arba Pagalba kelyje + atitinkamas miestas, kuriame ieškote amortizatorių keitimo paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai Jums leis pasirinkti tinkamiausią.


Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu.


Kreipkitės techninei pagalbai kelyje pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.


 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.


Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.


Aplankykite mus Facebook, Google+ puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie techninę pagalbą kelyje Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.


Pamėkite mūsų puslapį!


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 110
Šiuo metu remontuojame 333 klientų automobilius.