Dirbame: Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Alytuje

Parktronikų montavimas Vilniuje - Proservisai

Automobilių inžinieriai nuolatos dirba tam, kad pagerintų eksploatacines automobilio sąlygas. Pakeitimai atliekami ne tik važiuoklėse, bet ir kėbuluose: jie tampa talpesni, funkcionalesni turi geresnes aerodinamines savybes, naujesnius dizainus ir t.t. Bandymai pagerinti automobilio kėbulą dažnai priveda prie tam tikrų neigiamų automobilio savybių – viena iš jų sumažėjęs matomumas.


Į šią problemą gana jautriai reaguoja mažiau patyrę vairuotojai, kurie susiduria su tam tikromis problemomis parkuojant transporto priemonę ar išvažiuojant iš garažo. Žymiai sumažinti riziką padės autoservisų tinkle atliekama paslauga parktronikų montavimas. Partronikų montavimas Vilniuje Proservisuose atliekamas itin krupščiai, todėl beveik nelieka montavimo pėdsakų.


Parktronikai - tai įranga, kuri garsiniais signalais perspėja priartėjus per arti kokio nors objekto. Primename autoservisų tinklas Proservisai turi visą reikalingą įrangą ir detales kokybiškam parktronikų montavimui bei remontui atlikti. Registruokitės konsultacijai ir mūsų profesionalus administratorius ras būdą kaip Jums pagelbėti!


Parktronikų montavimas Vilniuje be eilių - tik iš anksto užregistruotiems klientams!


Parktronikų montavimas - Proservisai - +370 683 24223


 • Po telefoninės ar po internetinės registracijos, atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, dislokaciją, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją Jums parinkdamas tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.
 • Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, Jūsų nurodytu telefonu paskambins autoservisų tinklo Proservisai administratorius, kad galutinai ją užbaigtų.
 • Po sėkmingos registracijos SMS žinute Jums atsiųsime mūsų autoserviso adresą su nuoroda į žemėlapį ir sutartą atvykimo laiką.
 • SMS žinutėmis Jums priminsime apie artėjantį apsilankymą mūsų autoservise.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus, klientui kompensuotų tiesioginius nuostolius, jei tokie buvo.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, turintiems sąskaitą, paslauga nemokama.


Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina sąskaitų skaidrumą, todėl autoservisų tinkle Proservisai klientai moka tik tiek, kiek realiai buvo atlikta darbų. Taip mes kuriame naują vertybę - pasitikėjimą. Autoservisų tinklo Proservisai Techninis advokatas užtikrina: jokių prirašinėjimų, jokių sukčiavimų.

SVARBU: Pageidaujate, kad konfliktinėje situacijoje Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinkle Proservisai aptarnautiems klientams, turintiems sąskaitą.


Parktronikų montavimas Vilniuje. Vietą pasirenka pats automobilio savininkas.

Parktronikų montavimo vietą gali pasirinkti pats vairuotojas. Kad būtų galima priimti kiek įmanoma optimaliausią sprendimą reikėtų žinoti vieno ar kito varianto privalumus ir trūkumus. Parktronikų montavimas ant galinio automobilio bamperio yra pats optimaliausias ir populiariausias parktronikų montavimo variantas. Taip pat partronikų montavimas įmanomas kartu su galinio matymo kamera.


Parktronikus galima montuoti ir ant priekinio bamperio. Be viso to, autoservisų tinkle Proservisai galimas kompleksinis parktronikų montavimo variantas. Ši paslauga labai populiari automobiliuose, kurie yra didesnių gabaritų, kuriuose yra užtamsinti langai ir kt.


Parktronikų montavimas turi būti atliekamas kokybiškai, tik specialistų pagalba, nes dirbant ne profesionaliai galima pažeisti kėbulo hermetiškumą, technologinius automobilio elementus, kurie vėliau nustos taisyklingai veikti. Proservisų specialistai ne tik kokybiškai atliks parktronikų montavimą Vilniuje, bet ir patikrins jo veiklą ir reikalui esant sureguliuos jų techninius parametrus.

Parktronikų montavimas - Proservisai - +370 683 24223


Autoservisų tinklas Proservisai - geriausias Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai atliekamas ne vien parktronikų montavimas. Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos visos automobilių remonto paslaugos.


Apie kitas autoservisų tinkle Proservisai teikiamas paslaugas skaitykite čia.


Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai neabejoja: Proservisai - geriausias vairuotojų pasirinkimas:

 • Nemokama techninio advokato paslauga;
 • Virtuali automobilio eksploatacijos bei remonto istorija;
 • Teisingos kainos;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Priimtini terminai;


Skaidrios procedūros.

Autoservisų tinklas Proservisai užtikrina kokybę, teisingą kainą. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumas iki autoserviso, darbo valandos, kaina, terminai.


Kaip žinoti, ar pasirinktas autoservisas yra geriausias?

Tikitės rasti greičiau, pigiau dirbantį autoservisą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, kituose Lietuvos miestuose? Pabandykite Google paieškoje įvesti raktinį žodį: Parktronikų montavimas Vilniuje arba miestas, kuriame ieškote parktronikų montavimo paslaugos. Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią.


Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai - daugiau, nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio remonto, priežiūros, kitus darbus. Mes Jus nustebinsime teisinga atliekamų darbų kaina, kokybe, maloniu aptarnavimu. Atvykite montuoti parktronikus pas mus. Netruksite suprasti, kodėl vairuotojai mėgsta autoservisų tinklą Proservisai.


 • Tik pas mus automobiliai aptarnaujami be eilių.
 • Tik pas mus klientų skundus nagrinėja ir nuo galimų apgaulių gina techninis advokatas.
 • Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami.


Autoservisų tinklas Proservisai žemėlapyje.


Autoservisų tinklas Proservisai dirba Jums.


Aplankykite mus Facebook, Google+ puslapiuose. Sužinosite autoservisuose veikiančias nuolaidas, gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite paklausti nepriklausomų ekspertų patarimų, padiskutuoti su kitais vairuotojais. Sužinosite apie parktronikų motavimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas taip pat.


Pamėkite mūsų puslapį!


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 85
Šiuo metu remontuojame 323 klientų automobilius.