Dirbame: Vilniuje   Kaune   Klaipėdoje   Šiauliuose   Alytuje  

Automobilių pardavimas. Naudotų automobilių pardavimas.

Automobilių pardavimas procesas, kurio šiandien gali užsiimti kiekvienas, tam net nereikia turėti specialaus išsilavinimo. Todėl naudoto automobilio pirkimas dažnu atveju tampa pirkėjo atsakomybe bei galvos skausmu, nes automobilių pardavėjai neprisiima atsakomybės dėl parduodamo automobilio kokybės bei nesuteikia pirkėjui jokių garantijų.


Šiuo metu automobilių pardavimas galimas įvairiais būdais, todėl gausu ne tik autoskelbimų internetinėje erdvėje, tačiau platus jų pasirinkimas yra ir automobilių turguose bei aikštelėse: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Tauragėje, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose. Visose šiose erdvėse naudotų automobilių pardavimas vykdomas pargabenant juos iš Vokietijos, Italijos, Belgijos, Prancūzijos bei kitų Europos šalių ar JAV.


Nors šiandien turime platų pasirinkimą, kur galime įsigyti norimą automobilį, tačiau net ir patikėjus naudotų automobilių pardavimo metu „atskleistomis“ automobilio ydomis visgi rekomenduojame atlikti automobilio apžiūrą autoservise. Beveik 80% UAB „Proservisų“ autoservisų tinklo naudotojų po atliktos parduodamo automobilio patikros atsisako pasirinkto automobilio pirkimo, tai yra tik labai nedidelis mūsų indėlis užtikrinant Jūsų perkamo automobilio kokybę.


Į naudotų automobilių pardavimu užsiimančius asmenis dažnai yra žiūrima kaip į nesąžiningus, nepatikimus ir bandančius apgauti eilinį pirkėją, tačiau pirkdami naudotą automobilį per autoservisų tinklą UAB „Proservisai“ Jūs galite būti ramūs dėl parduodamo automobilio kokybės bei patikimumo. Parduodami naudotą automobilį yra užtikrinama ne tik, kad jis kokybiškai suremontuotas, tačiau jo gedimams yra suteikiamos serviso garantijos.


Naudotų automobilių pardavimas mums - perkamas automobilis ne pirkėjo galvos skausmas, o mūsų „reklaminis veidas“. Taigi, mūsų įmonėje vykdomas tik sąžiningas automobilių pardavimas.

Naudotų automobilių pardavimas su garantija.

Visi žino, kad norint parduoti naudotą automobilį reikia pasirūpinti jo švara, t. y. išvalyti, nuplauti ir pan. Toks automobilis ilgai neužsistovi pas naudotų automobilių pardavimu užsiimančius asmenis, tačiau ne ką mažiau svarbu nei automobilio estetinė išvaizda yra kokybiškas automobilio remontas bei suteikiamos garantijos po automobilio pardavimo.


Parduodamas naudotas automobilis su garantija kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau tai atsiperka. Be garantijos parduodamo naudoto automobilio remonto metu pakeistos detalės dažnai būna pigios ir nekokybiškos, o po trumpo laiko eksploatuojant automobilį tenka jas keisti. Todėl sumokėjus mažiau pirkimo metu, automobilio kaina labai greitai išauga jį naudojant. Norint įsigyti saugų ir tvarkingą automobilį, kuris Jums tarnaus ilgai verta rinktis automobilį su garantija.


Labai svarbu įvertinti ne tik parduodamo automobilio kainą, tačiau paskaičiuoti kiek kainuos be garantijos perkamo automobilio eksploatacija pirmaisiais įsigijimo metais. Todėl geriau mokėti didesnę kainą perkant automobilį su garantijomis, nei sutaupius automobilio pardavimo-pirkimo metu vėliau į jį investuoti krūvą pinigų, kurie neatpirks tikrosios automobilio vertės.


Natūralu, kad naudotų automobilių pardavėjų tikslas yra ne tik laimingas klientas, tačiau ir uždirbtas pelnas, todėl dažnas pirkėjas susiduria su nesąžiningais naudotų automobilių pardavėjais, kurie nesuteikia jokių garantijų perkamam automobiliui. Tai dažnai sukelia nepatogumų pirkėjui, kuris, kaip parduodamų automobilių skelbimuose rašoma, nebegali naudotis šūkiu „sėdi ir važiuoji“.


Dažnai tai tampa šūkiu „perki, remontuoji, remontuoji, remontuoji...“. Todėl rekomenduojame prieš perkant parduodamus naudotus automobilius visada atkreipti dėmesį ar parduodamo automobilio garantija yra realiai veikianti bei pasidomėti pardavėjo reputacija. Čia galioja taisyklė „neskubėk ir būsi pirmas!”.

Automobilių pardavimas įmonėje UAB Proservisai.

Kaip minėjome, naudotų automobilių pardavimas mūsų įmonėje nėra orientuotas į kuo didesnio pelno vaikymąsi. Parduodant naudotus automobilius mes visų pirma stengiamės suteikti kokybiškas paslaugas mūsų klientams, kad jie galėtų mus parekomenduoti savo draugams ir artimiesiems.


Kadangi esame didžiausias autoservisų tinklas Lietuvoje, kuriame savo automobilius remontuoja, tikrina prieš pirkimą jau gana didelė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestų gyventojų, todėl žinome visas su automobilių pardavimu, remontu susijusias problemas.


Galiausiai norėdami patys įsigyti automobilius supratome, kad prieš nusiperkant automobilių patikrai tektų išleisti labai daug pinigų, nes tikrindami „perekūpų“, nesąžiningų pardavėjų siūlomus automobilius randame vis kokių paslėptų defektų. Todėl, nusprendėme, kad naudotų automobilių pardavimas turi įgauti visai kitokias tradicijas.


Taigi, kiekvieną parduodamą naudotą automobilį kruopščiai patikriname. Tuomet, esamus gedimus suremontuojame naudodami tik brangias, kokybiškas detales, medžiagas ir kt.. Taigi, įsigiję mūsų parduodamą automobilį galite būti tikri, kad po savaitės ar mėnesio jame neatsiras kokių nors paslėptų defektų.


Pas mus naudotų automobilių pardavimas galimas ir lizingu. Todėl norimą automobilį galite įsigyti mokėdami nedideles mėnesines sumas, o ne visą sumą iš karto. Žinoma, naudotų automobilių pardavimas lizingu mūsų įmonėje vyksta mažomis (ne greitųjų kreditų, kur palūkanos būna net iki 70 proc.) palūkanomis.


Turime ambicijų tapti Nr.1 automobilių pardavėjai Lietuvoje, todėl Proservisai - ko gero geriausia vieta įsigyti naudotą automobilį. Taigi, išsirinkite Jums labiausiai patikusį automobilį jau dabar!

Šiuo metu remontuojame 70 klientų automobilius.